Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
carbon70

Co innego zamiast firmy 1&1?

Polecane posty

Witam

Na wstępie powiem że jestem kompletnie zielony w tematach jakie poruszacie na tym forum

 

żonka potrzebuje założyć strone www jako wizytówkę swojego hobbi i ewentualnie zarabiania ( takie tam wisiorki czy inne bryloczki z pieskami lub kotkami)

widziałem ofertę firmy 1&1 tzn. kreator www, serwer, cena ( 20 zł netto za miesiąc) to wszystko nam odpowiadało ale przeczytałem kilka negatywnych informacji o tej firmie i zastanawiam się czy są też inne takie firmy które maja taką samą lub podobną ofertę

z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wykupienie hostingu WWW, najmniejszy pakiet na początek u którejś z firm polecanych na forum. Do tego system zarządzania treścią wordpress świetnie się nadaje na bloga. Mogę pomóc w pierwszych krokach, napisz na gg 4470385.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja polecę Ci hekko - ref w stopce. Jest znacznie tańszy, bardziej profesjonalny i posiada isntalatron, tak więc bez problemu sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kreator stron www ma w zasadzie niewiele firm, większość posiada sam instalator np Installatron lub Fantastico, który nie ma nic wspólnego z kreatorem stron.

 

Szukaj hostingu z http://www.rvsitebuilder.com/

 

Wyżej wymienione firmy nie posiadają chyba tego w swojej ofercie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd
Kreator stron www ma w zasadzie niewiele firm, większość posiada sam instalator np Installatron lub Fantastico, który nie ma nic wspólnego z kreatorem stron. Szukaj hostingu z http://www.rvsitebuilder.com/ Wyżej wymienione firmy nie posiadają chyba tego w swojej ofercie.

 

Hekko ma kreator stron (sitereptile.com).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Hekko.pl :) z ich programem partnerskim, praktycznie tylko się patrzy jak suma się gromadzi, która się przyda na "potem":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×