Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marcinek2207

[Sprzedam] Skutery-forum.pl - Największe forum o skuterach $$$ !

Polecane posty

Na sprzedaż jedno z największych Polskich for o skuterach Skutery-forum.pl, które istnieje w sieci ponad 4 lata.

Forum zrzesza ponad 5800 użytkowników, którzy napisali ponad 107 000 postów i 15 000 tematów.

 

Forum posiada ponad 60 000 odwiedzin miesięcznie przy około 250 000 odsłon w okresie sezonu

 

Od początku istnienia forum było katalogowane i pozycjonowane dlatego jest jednym z największych i najlepszych for o tematyce skutery, zajmuje bardzo wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na wiele fraz np.:

 

skutery forum - 1

skutery 4t - 1

skutery 2t - 1

forum o skuterach - 1

skutery tuning - 5

skutery - 10

 

145 000 za indeksowanych podstron w Google.

 

Skutery-forum.pl generuje stałe przychody z reklam AdSense oraz z wyświetlania płatnych linków, przez około 1 roku forum zarobiło 570 Euro czyli około 2400zł z reklam oraz około 500zł z linków.

 

Link do aukcji: http://allegro.pl/skutery-forum-pl-najlepsze-forum-o-skuterach-i2949572955.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarobiło 2900 zł w rok ... a cenę na aukcji od 7000 zł dałeś ... o jedno zero chyba Ci się pomyliło ?

Kto rozgarnięty kupi forum aby ponad 3 lata zwracała się inwestycja ? : /

Edytowano przez glanpolnet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zobacz jaka jest reklama na forum, są zaledwie 2 bannery z reklamami... forum nie było ustawione na zysk, jedynie chciałem aby zwróciły mi się koszta z domeny i serwera...

przy odpowiednim dostosowaniu reklam i ich rozmieszczeniu te zarobki byłyby o wiele większe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To popełniłeś spory błąd , to tak jak na allegro sprzedają serwisy finansowe z tytułem 15 tyś / msc ale w opisie już widać , że to tylko symulacja możliwości i nic więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o czym Ty mówisz, jaki błąd? ja właśnie nic nie piszę na aukcji że mogą zarobić "bóg wie ile" tylko tyle ile ja zarobiłem,... kilient obeznany w temacie oceni czy mu się opłaca kupić takie forum...a powiem Ci że zainteresowani piszą w sprawie forum i głównie pytają o inne rzeczy niż zarobki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

7000zł nie wiem jak byś chciał nie wyciśniesz.

Możesz dobrać reklamy i Ci to przyniesie max 200PLN na plus w skali roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Można przecież skontaktować się z producentami skuterów, czy nie byliby zainteresowani bezpośrednią reklamą na skutery-forum.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×