Skocz do zawartości
pixel

Kupon Progreso

Polecane posty

Witam,

 

Mam nadzieje ze nie jest to lamanie regulainu, tym bardziej ze juz kilka osob o cos takiego pytalo...

 

otoz jak w temacie - jestem zainteresowany zakupem serwera w progreso, wiem ze umieszcali oni kupon 50% rabatu w jednej z gazet. niestety mieszkam za granica i nie mam dostepu do polskich gazet - jakby ktos byl na tyle mily ze odstapilby mi taki kuponik, bede wdzieczny

 

wiem ze kupon byl w magazynie internet i php solutions, jakby ktos mogl mi pomoc - prosze o PW.

 

z gory dzieki

maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pixel ..progreso? czy nazwa.pl? hę?

 

Ja tez slyszalem, ze podobno mozna dostac az 50% znizki na konta w progreso i takie kupony byly zawarte (a moze nadal sa?) w czasopismach zwiazanych z tematem Internetu... Przylaczam sie do dyskusji, czy tak naprawde istnieje jakies ziarno prawdy?

 

progreso, progreso - ale juz mam sprawe zalatwiona.

 

No prosze... a moglbys podzielic sie z informacjami? Bylbym wdzieczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

o.. a to nie wiedziałem... a na jakich zasadach.. że "na rok"?

czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z zaleznosci jaka opcje wybierzesz - 50% jej ceny (moze byc na rok, na pol, mniejszy czy wiekszy pakiet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zaleznosci jaka opcje wybierzesz - 50% jej ceny (moze byc na rok, na pol, mniejszy czy wiekszy pakiet)

Tylko na rok - jest napisane w reklamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wczoraj na innym forum pytałem o to samo.."królestwo za ten kod".. prenumeruję niestety inne czasopisma niż "INTERNET MAGAZYN" i "PHP SOLUTIONS" a "INTERNET MAKER" mam tylko pierwszy numer w którym nie mam kodu promocyjnego..byłbym wdzięczny za podanie mi tego kodu gdyby ktoś z niego nie korzystał.. kontakt dostępny na www.bauer.xorg.pl - pozdrawiam i z góry serdecznie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×