Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Matmaxalez

Reseller w USA

Polecane posty

Gość Matmaxalez

Poszukuję dobrego serwera reseller w USA . Stan najlepiej jakiś najbardziej liberalny oraz firma amerykańska (płatność w US...).

Nie wiem jakie ceny resellerów są, ale jeżeli będzie się opłacało to mogę wydać większą sumkę.

Najlepiej panel DA, jak nie da się to WHM/cPanel.

 

Proszę tylko o adresy, poj i transf. sam se wybiorę :)

 

Pozdr. i wesołych świąt.

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz wypróbować http://youhosting.com. Od strony admina jest to (podobno) zmodyfikowany BoxBilling (nie korzystałem z BB więc nie wiem czy to jest właśnie to), a dla Klienta resellera do zarządzania kontem i serwerami służy ich wariacja na temat cPanelu. Najtańszy pakiet to koszt 20 dolarów, ale jak od razu chcesz wyjechać na całość to za 120 złotych masz najlepszy pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

No właśnie ale YouHosting nie posiada WHM/cPanel a jedynie cPanel... Jeszcze zobacze czy nie da się wykombinować panelu bilingowego.

 

Podawajcie dalej swoje pomysły :).

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby wprowadzają integrację z BoxBillingiem jeśli chodzi o panel billingowy, ale ja się w to nigdy nie bawiłem i raczej nie zamierzam z tego skryptu korzystać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby wprowadzają integrację z BoxBillingiem jeśli chodzi o panel billingowy, ale ja się w to nigdy nie bawiłem i raczej nie zamierzam z tego skryptu korzystać. :)

Wprowadzają i sprawnie to działa łączyłem BB z cpanelem działało dobrze z direct adminem też nie ma najmniejszego problemu. Sam obecnie mam połączone z DA i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×