Skocz do zawartości
Dawid Sobieraj

Usługa nie działa poprawnie - timezone

Polecane posty

Cześć,

 

Ponownie witam was z podobnym problemem, nie do końca rozwiazałem poprzedni, jednak nie widze błedów od eregi w tym momencie. A do rozwiązania mam kolejny:

 

[Tue Dec 04 21:13:02 2012] [error] ] PHP Warning: strftime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in

[

 

Sporo tego wypluwa, ogólnie olałbym sprawe gdyby nie sam fakt, że strona mi nie działa tak jak powinna - po przenosinach.

 

Nie dziala panel administracyjny, nie działa captacha wyrzuca " Empty rsid!!" , skrypt to stara wersja esCommerce.

 

Rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponownie witam was z podobnym problemem, nie do końca rozwiazałem poprzedni, jednak nie widze błedów od eregi w tym momencie. A do rozwiązania mam kolejny:

Ustaw sobie strefę czasową w pliku php.ini lub .htaccess.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat jest warning, ustawienie timezone w php nie zawsze może pomóc.

 

Przede wszystkim włącz pokazywanie errorów php. Warningi mogą być errorami, ale nie muszą. Czasem przez to inna funkcja nie działa jak trzeba, dlatego też warto spojrzeć na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat jest warning, ustawienie timezone w php nie zawsze może pomóc.

 

Przede wszystkim włącz pokazywanie errorów php. Warningi mogą być errorami, ale nie muszą. Czasem przez to inna funkcja nie działa jak trzeba, dlatego też warto spojrzeć na wszystko.

Źle zacytowałem, chodziło mi o ten błąd:

[Tue Dec 04 21:13:02 2012] [error] ] PHP Warning: strftime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in

[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kafi

 

Tak, różne. Ale jeśli dany skrypt bazuje właśnie na konkretnym ustawieniu tego timezone'u, a jest on inny niż oczekiwany to jednocześnie ten warning zamienia się w errora, tyle że jest wypluwany gdzieś indziej. Dlatego też piszę, że warning jednocześnie może, ale nie musi być powodem dalszych problemów. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×