Skocz do zawartości
StOnA

Co się porobiło Firma daje do Internetu LODÓWKĘ, TV, Komp.....

Polecane posty

Ale ceny internetu kosmiczne ;)

Raczej wszystko skalkulowane aby dość szybko się zwróciły prezenty ;)

 

np netia ( jak u mnie ) za 20 Mbit płace 79 zł a oni za 5 Mbit chcą 111 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

np netia ( jak u mnie ) za 20 Mbit płace 79 zł a oni za 5 Mbit chcą 111 zł

To, że jest taka różnica cenowa, to nie żaden wyznacznik tego, że musi im się zwrócić.. Ciekawe czy przy tych 20 mbps masz upload 2.5.

 

W Bydgoszczy jedna firma kasuje za 1024/256 54 zeta. Z resztą cała reszta dużo od niej nie odstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Unia dopłaca do pralek hehe ;)

"Innowacyjna kuchnia" :D

 

 

Ale jeżeli nie ma innego dostawcy w okolicy to ja nie widzę problemu śróbowania cen - najwyżej nikt nie kupi od razu, ale i tak będzie się zastanawiał, bo skoro ktoś daje neta za powiedzmy 200zł (o połowę drożej niż np. w stolicy) to poszuka konkurencji, gdy nie znajdzie to i tak zapłaci te 200 aby tylko mieć łączność ze światem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest dość tanio bo jest duża konkurencja ok 5 dostawców

poza tp ,netia, są też inni:

http://vline.net.pl/pdf/oferta_kablowa_2011.pdf

http://zwmedia.pl/strona-pakiety_net.html

http://www.ksiezyc.pl/cennik_15112012.php?sierzant=2

http://www.sp-net.pl/

 

Ogólnie jest w czym wybierać.

Co do upload faktycznie Miłoszu ok 3 Mbit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.. Mi chodziło nie o ceny ale o pomysł... Rozdawnictwa. Fakt firma widnieje jako UE dofinansowania z kwota 700tys zł ..

 

Ciekwi mnie ile lodówek za to wyjdzie:)

 

EDIT:

 

Jak podłączę się pod główny switch laptopkiem na węzle to niby leci mi 125MB/s ale dysk się nie wyrabia...) ... ale w domu (40km dalej) mam 512kb i leci 55KB.

A od 1 stycznia będę miał port 10G :) ale nie da sie workiem do domu tego nosić..:) i dalej będe się męczył 512..:)

Edytowano przez StOnA (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licz pralkę ok 700 zł to ok 1000 szt by wyszło z dotacji ( zakładając iż wszystko na to przeznaczą )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×