Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Joachim

Giełda - Propozycja

Giełda  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zgadzasz się na poniższą propozycję, która zawarta jest w temacie?



Polecane posty

Gość Joachim

Heej,

 

Mam dla was pewną propozycję, prosiłbym o wypowiedź co o tym sądzicie. Sprawa wygląda tak. W dziale giełda istnieje wiele ogłoszeń, natomiast dużo jest ogłoszeń użytkowników którzy mają po 0, 3 czy 5 postów, należy zrobić z tym porządek. Propozycja wygląda następująco. Dział (do założenia tematu) będzie dostępny od 50 postów, ale to nie wszystko. Przed każdym oficjalnym dodaniem ogłoszenia, będzie monitorowany przez moderatora, który będzie zatwierdzany lub nie. Nie będę wprowadzał tego z własnej woli, ponieważ chcę poznać opinię na ten temat dla społeczności (bo to nie dla siebie tylko robię). Wprowadziłem mała ankietę, gdzie możesz oddać końcowy głoś plus do tego mile widziana dyskusja.Start :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Zgadza się. Ale po rozmowie przeprowadzonej dzisiaj z Bartkiem, stwierdził aby propozycje złożyć ponownie - publicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joachim, ja rozumiem, że masz dobre intencje, ale idzie Koniec Świata, daj sobie lepiej z tym spokój i tak nic nie wyjdzie z tego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Joachim, ja rozumiem, że masz dobre intencje, ale idzie Koniec Świata, daj sobie lepiej z tym spokój i tak nic nie wyjdzie z tego. ;)

 

Spokojnie, do 21 grudnia jeszcze czas. Możemy sobie pozwolić na smakołyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Propozycja Archiego będzie najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

50 postów? Bzdura... automatycznie odcinacie się od ludzi, którzy znaleźli to forum przypadkiem/dopiero co i wpadli na genialny pomysł, by coś zlecić. Moderowanie to już lepiej, bo wiadomo... chociaż z drugiej strony z takimi moderatorami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie 10 postów, a nie 50. Równie dobrze można to zmienić na dział moderowany do 50 postów i od 50 postów bez moderacji - bez różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

50 postów? Bzdura... automatycznie odcinacie się od ludzi, którzy znaleźli to forum przypadkiem/dopiero co i wpadli na genialny pomysł, by coś zlecić. Moderowanie to już lepiej, bo wiadomo... chociaż z drugiej strony z takimi moderatorami...

 

Sugerujesz coś? Jeżeli masz zażalenia do moderatorów, proszę pisać do administracji <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz coś? Jeżeli masz zażalenia do moderatorów, proszę pisać do administracji <_<

 

wht.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

@krk,

 

Jestem podziw Twojego talentu. Wybacz, ale najwidoczniej pomyliłeś tematyki forum. Z chęcią zaproponuj takie domoty typu: kwejk, demotywatory, ***zdzidy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

 

A ja przypominam, że funkcja moderatora to usuwanie zbędnego offtopicu, a nie kontynuowanie dyskusji, a co dopiero takie odpowiedzi...

 

 

Chyba ktoś tu się minął z powołaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×