Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dareksbs

Dovecot błąd połączenia z mysql

Polecane posty

Witam,

 

Mam mały problem z połączeniem z bazą danych, stworzyłem nowego użytkownika w mysql nadałem mu prawa i hasło. Po dodaniu danych do Dovecot otrzymałem to :

 

Nov 27 00:31:47 bigblackhp dovecot: Dovecot v1.2.15 starting up (core dumps disabled)

Nov 27 00:31:47 bigblackhp dovecot: auth-worker(default): mysql: Connect failed to 127.0.0.1 (mail): Access denied for user 'mail'@'localhost' (using password: YES) - waiting for 1 seconds before retry

 

nie może się połączyć, próbowałem zmienić 127.0.0.1 na localhost, próbowałem też zmienić użytkownika z mail na root (bo może nie dałem użytkownikowi mail jakiś uprawnień) ale nic z tego, nic nie pomogło

 

miał już ktoś taki problem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

I do każdego problemu będziesz zakładał nowy temat? Pisz w jednym skoro wszystkie dotyczą poczty. Od wczoraj utworzyłeś 4 tematy odnośnie samej poczty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I do każdego problemu będziesz zakładał nowy temat? Pisz w jednym skoro wszystkie dotyczą poczty. Od wczoraj utworzyłeś 4 tematy odnośnie samej poczty ;)

 

Każdy temat dotyczy czego innego, co ma konfiguracja postfix'a do dovecot, w jednym pytałem o konfigurację a tu pytam o błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×