Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Focus

Męski świat

Polecane posty

Gość Focus

Hej.

 

Nie wiem jak potraktujecie ten temat ale chciałbym zaprosić was na fanpage znajomego stricte związany z życiem prawdziwego mężczyzny. W sumie, to owa nazwa działu zmusza do refleksji i ciekawostek dot. życia każdego z nas. Pogadajmy o nich w tymże temacie, A oto link do fb(tylko dla zainteresowanych):

 

 

http://www.facebook.com/sferameska

 

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne kolejny spam obrazkowy otrzymamy gratis. Ciekawostki z życia mężczyzn ? Kobiety sex alkochol, moim zdaniem obrazek nie jest ciekawy a jak szukasz już na siłę fanów to wysil się używając Google

 

to ci pomoże : http://addmefast.com/

oraz socialmediaexplode.com/ gwarantuje będziesz wielki jak sam eminem, chcesz mnie zainteresować tym napisz porządny artykuł np: o powiększaniu przyrodzenia lub wydłużeniu orgazmu.Też jak zrozumieć kobietę

gdy pytasz o co ci chodzi a ona odpowiada ze powinienem to wiedzieć?

Edytowano przez Łukasz B. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Powtarzam owy fanpage nie mój. I tu pytanko zw. z twoim twierdzeniem - jaki sens maja sztuczni fani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Hmmm...na zerknięcie na fb poprosiłem tylko zainteresowanych, naprawdę nikogo nie zmuszam a tylko pomagam koledze. Nie chcesz - nie wchodź. Temat ten nie tylko dedykuję rozmowom o fb ale i historiach stricte zw. z naszym światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wszędzie wysyp hipokrytów ;).

 

Żeby to chociaż strona była, jakieś forum, ale strona na facebooku? Naprawdę?

Na siłę szukam czegokolwiek interesującego i znaleźć nie mogę. Przykro mi :\.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Czemu na swoim forum nie spytasz?

 

Dziwne pytanie,dziwna odpowiedź....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz poszukać prawdziwych mężczyzn to wydrukuj tego posta i udaj się do najbliższego baru, postaw kolejkę i może jak nie da w ryj to da ci szansę wytłumaczyć co to jest w ogóle ten facebook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Boszzz co za bullshit... patrzę na pierwsze trzy obrazki i tak: najpierw gejowskie NIke'i, których bym nie założył nawet, gdyby mi zapłaciłi (co te buty mają z byciem męskim? WTF?), po prawej zamiast sama laska, to parka i pytanie, czy mają się rozebrać... a facet raczej by wolał sesję tej laski, która sama się rozbiera, po co mi jakiś modelowy przystojniaś? I KFC vs MC - CHOLERNIE męskie.

Chyba, że męskie = gimnazjalne.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Rozumiem, każdy ma swoje zdanie - dzięki za opinie a uwagi przekażę właścicielowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×