Skocz do zawartości
afrofoto

Czy domena wynajmujemy.com.pl jest coś warta?

Polecane posty

Witam,

posiadam 2 domeny:

DlaOgrodnika.pl - zarejestrowane pod sklep i wynajem narzędzi i sprzętu ogrodowego - biznes nie powstał, domena została - warta więcej niż rejestracja, czy raczej nie??

 

wynajmujemy.com.pl - jak wyżej - miał być wynajem samochodów, czy coś w tym stylu - nie powstało, domeny już nie potrzebuje... - czy ta domena przedstawia jakąś wartość??

 

Nigdy nie planowałem (nie planuje nadal) "dorobić" się na tych domenach - ot, zostaly mi po prostu i już ich nie chce, ale może glupio zostawić je do samoistnego wygaśnięcia.

 

Proszę o informacje / rady co o tym sądzicie. Z góry dziękuje za konstruktywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domeny są całkiem w porządku, w szczególności ta pierwsza. Wiesz - wszystko zależy od ilości osób, która by się takimi domenami zainteresowała. Na jakieś ultra kokosy bym nie liczył, ale więcej niż rejestracja raczej są warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domeny są całkiem w porządku, w szczególności ta pierwsza. Wiesz - wszystko zależy od ilości osób, która by się takimi domenami zainteresowała. Na jakieś ultra kokosy bym nie liczył, ale więcej niż rejestracja raczej są warte.

 

Dzięki za informacje.

 

Jak pisałem wyżej nie nastawiam się na biznes życia :rolleyes:

Jeśli jest możliwość prosibym o jakieś konkretne propozycje cen - będę bardzo wdzięczny.

Jeśli ktoś mógłby mi również podpowiedzieć jak (gdzie) próbować sprzedać te domeny również będzie to miłe. Allegro?, fora? aftermarket? Na ten oststni się zalogowałem i nie mogę się połapać w tym systemie..., więc wolałbym coś innego.

 

Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia odnośnie cen, ponieważ jest to tak jak powiedziałem kwestia zarówno nazwy, SEO jak i tego czy w ogóle ktoś tą domenę będzie chciał "kupić".

 

Polecam wystawić aukcję chociażby na allegro (z racji polskich nazw) i zobaczyć jak będą wyglądały ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×