Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Yumes

[sprzedam] Serwis rozrywkowy / zarobki

Polecane posty

Witajcie,

 

Do zaoferowania mam rozwinięty, zarobkowy serwis rozrywkowy www.Bestek.pl. Jest to serwis typu kwejk - zbiór obrazków z ciekawymi, śmiesznymi obrazkami z sieci. Serwis ma unikalny przygotowany styl, który nie przypomina popularnych serwisów z tej kategorii, co dla użytkowników jest zupełnie czymś nowym a z tym wiąże się większe zainteresowanie serwisem, co oczywiście można zauważyć w statystykach podanych na aukcji (link podany niżej)

 

Link do aukcji: http://allegro.pl/serwis-rozrywkowy-dobre-zarobki-statystyki-i2804630604.html?source=oo

 

Ruch głównie pochodzi z facebooka, wszystkie statystyki jak i informacje są zawarte w opisie na allegro. Inne pytania proszę kierować pod kontakt@bestek.pl

(kontakt telefoniczny także możliwy po wstępnym kontakcie mailowym)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis ma unikalny przygotowany styl, który nie przypomina popularnych serwisów z tej kategorii

Nie gdzie tam, przecież identyczny styl jest w darmowym skrypcie TenTego v2. Ale co tam, lepiej napisać unikalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aukcje usunęli z powodu braku informacji dotyczących płatności i braku danych kontaktowych. Tak, źle napisałem nie unikalny styl lecz wyróżniający się od szczególnych klonów Kwejka, czego jest masa. Mój błąd, poprawie się z tym...

 

Jeszcze jedno... czemu nazywasz idiotami potencjalnych kupców? Cena nie była podbijana, źle myślisz. Strona którą, oferuje jest warta więcej niż te Twoje dwa projekty które masz w stopce "forum i Najsy" - jak taka opinia, to ja także sobie pozwolę taką opinie wyznaczyć. Popatrz na liczbę udostępnień do obrazków na Bestek a Najsy, czy aktywność fanpaga strony bo zapewne jest kilkukrotnie większa od większości klonów kwejka i tego podobnych. ;) Inteligentny człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×