Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pan Serwera

Prośba, ważne.

Polecane posty

Witam, mam do was prośbę zauważyłem że na tym forum dużo osób się na tym zna a wiec chodzi mi o:

- potrzebuje jakis skrypt kontaktowy do tego VPS.

- Jakiś sklepik na forum Counter-Strike.

- Jakaś dobra skórka i tania skórka.

Dzięki i czekam na odpowiedź.

 

Z góry dziękuje

Pozdrawiam,

Pan Serwera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze podaj przybliżony : transfer, moc procesora, pojemność dysku, lokalizacja(Polska v zagranica), czy chcesz z panelem typy DirectAdmin czy tez bez, i oczywiscie budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Bez tego ani rusz!

 

Ja proponowałbym najpierw mniejszy wziąć, a potem zawsze można przedłużyć, gdy będą dochody i większe potrzeby :)

 

Ps. Nie wiem, czy przypadkiem nie trzeba będzie licencji na DirectAdmin kupić. Ale to chyba tylko przy dedykowanych tak jest.

Nie wiem, musisz poczytać o tym. A czasami firmy dają za darmo licencję od razu.

 

Ja osobiście polecam firmy:

1. Biznes-Host.pl (najlepiej)

2. Freecast.pl (dobrze, tanio, mniej solidnie*).

 

* co do tego mniej solidnie - od jutra (12.11.2012) zmienia się właściciel Freecast, więc może będzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×