Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RafoX

Notebook

Polecane posty

Cześć,

Mam okazję kupić acerka aspire one one d270 za 800 zł ma ktoś z was takiego ?

jak to się sprawuje mam okazję nabyć za te 800 nową sztukę oczywiście na gwarancji acera.

Warto ?

Zdania może tak pokliciłem ale na szybko z tela piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek10

Ja miałem swego czasu d257, atom n570, 2GB ramu i dysk 320 GB, nie jest to niestety 'maszyna do zabijania' ale przeglądarka działa bez problemu, dłuższa praca przy tak mały netbooku to troszkę męczarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena sklepowa to ok. 950-1k zł, więc 8 stówek wydaje się okazją, ale tylko jeśli sprzęt jest NOWY, to znaczy całkowicie nieużywany.

Tak naprawdę sprzęt traci 20% wartości w momencie przekroczenia drzwi sklepu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena sklepowa to ok. 950-1k zł, więc 8 stówek wydaje się okazją, ale tylko jeśli sprzęt jest NOWY, to znaczy całkowicie nieużywany.

Tak naprawdę sprzęt traci 20% wartości w momencie przekroczenia drzwi sklepu ;)

Tak sprzęt nowiutki mam go przed sobą wszystkie folie gwarancje papierki faktura itp jest

czyli warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem całkiem fajnie to śmiga niby na necie czytałem że lipa bo tylko 1gb ramu ale ja tam nie czuję żadnego mulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej pamięci do przeglądania netu czy oglądania filmików nie potrzeba. Uruchamiałem Win7 do takich rzeczy na starych lapach z mniejszą ilością pamięci, wszystko jest kwestią konfiguracji. Jak powywalasz zbędne śmieci standardowo preinstalowane z systemem przez producenta to będzie śmigać jak ta lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej pamięci do przeglądania netu czy oglądania filmików nie potrzeba. Uruchamiałem Win7 do takich rzeczy na starych lapach z mniejszą ilością pamięci, wszystko jest kwestią konfiguracji. Jak powywalasz zbędne śmieci standardowo preinstalowane z systemem przez producenta to będzie śmigać jak ta lala.

Pierwsze co to właśnie to zrobiłem :P

za tą kasę to w sumie nic lepszego nie mogłem trafić dużego lapka co miałem hp presario f500

dałem bratu do gier stacjonarny niedawno sobie kupowałem potrzebowałem takiego małego a to do samochodu a to gdzieś zabrać ze sobą styka mi i waga tylko 1kg a nie tak jak ta kobyła hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajny sprzęcior na wyjazdy, lapek troche duży do dźwigania, to się wszędzie zmieści, używam też okazjonalnie jako nawigacje w aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Więcej pamięci do przeglądania netu czy oglądania filmików nie potrzeba. Uruchamiałem Win7 do takich rzeczy na starych lapach z mniejszą ilością pamięci, wszystko jest kwestią konfiguracji. Jak powywalasz zbędne śmieci standardowo preinstalowane z systemem przez producenta to będzie śmigać jak ta lala.

 

Ja swojego czasu W7 używałem na Asusie eeepc 1000h, który demonem prędkości to nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajny sprzęcior na wyjazdy, lapek troche duży do dźwigania, to się wszędzie zmieści, używam też okazjonalnie jako nawigacje w aucie.

Zumi plus net jakiś iplus np ? czy coś konkretniejszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acera i HP bym nikomu nie polecał. Cudów nie ma się co spodziewać, demon wydajności to oczywiście nie będzie. Ja swoją drogą nie mam cierpliwości do netbooków, kilka zakładek w ff winamp i ślimaczy się wszystko. Na Twoim miejscu kupiłbym np Della d430, szukaj firm ze sprzętem poleasingowym aby zakupić na miejscu - można wybrać ładną sztukę, która posłuży długo. Przekątna 12,1" jest przyzwoita a sprzęt nie zajmuje dużo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tega acera co tam jest wyzej w linku trzymalam dzis w reku ;D Wlasnie mi sie podoba ;] Chyba go sobie wezme ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ACER i jego wykonanie pozostawia wiele do życzenia : /

Mój pierwszy laptop był acerem dokładnie 5535 nie powiem 3 lata śmigał potem spaliła się grafika na płycie głównej nigdzie tego dostać nie mogłem. Sprzedałem w częściach nie powiem aby firma była jakaś zła jedynie po wcześniejszych doświadczeniach widzę że ostro się grzał. Ten mały z tego tematu jest ok nie grzeje się jakościowo też jest bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×