Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
spec8320

FreeDNS - początki - przekierowanie na adres.

Polecane posty

Witam. Z góry zaznaczam, że jestem laikiem i może coś przeoczyłem lub po prostu nie wiedziałem, że jest źle. Chciałbym skonfigurować w najprostszy sposób z możliwych domenę. Tak to wygląda:

 

 

Użyłem chyba wszystkich możliwych opcji pytanie czemu tgo dalej nie działą ?

Edytowano przez spec8320 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używasz jednej i czekasz, aż DNSy się odświeżą. W jednym przypadku będą to minuty, w innym godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatniej zmiany u swojego rejestratora - nazwa.pl - dokonałeś dziś o godzinie 16:27. Czy wcześniej używałeś innych serwerów nazw niż fns1./fns2.42.pl ? Jeśli tak, to na propagację tej zmiany musisz poczekać do 24 godzin. Poza tym na obecną chwilę wszystko zdaje się być ustawione prawidłowo i działa, Twoja domena przekierowuje na subdomenę w home.net.pl.

 

Zatem jeśli coś Ci nie działa to najprawdopodobniej musisz poczekać na tę propagację zmian używanych serwerów DNS. Dla własnego komputera możesz spróbować przyspieszyć ten proces czyszcząc cache - jeśli używasz Windows wpisujesz w pasku uruchamiania "ipconfig /flushdns". No i oczywiście cache przeglądarki, jeśli trzeba.

 

Z całą pewnością nieprawidłowym byłby zapis "podgajecki".

A to czy z kropką czy bez kropki na końcu to zależy, w różnych miejscach może to różnie wyglądać, nie wiem jak w tym miejscu, którego Ty używasz, najlepiej zawsze zajrzeć do informacji/pomocy u swojego usługodawcy DNS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×