Skocz do zawartości
PRO1

Jakie Firma ? - Cena Do Jakości

Polecane posty

Witam jestem nowy członkiem tego forum, a mój problem jest następujący: interesuje mnie jakieś konto reseller miare przystępnej cenie na początek, zaznczam również że konto jest mi potrzebne na własny użytek tzn do utrzymania stronek które zrobiłem. Oglądałem ofertę bluehost, servers4you, oraz kilku innych operatorów. Czy ktokolwiek może mi doradzić czyja usługa może być najlepsza oczywiście zwracając uwagę na "cęne do jakości..." Zależy mi na tym, żeby na początek cena nie przekraczała 50 zł m-cznie, tzn może być nawet trochę wyższa ale żebym miał pewność, że nie będzie to jakieś dobrze rozreklamowane gó...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas mozna rowniez przetestowac. Mozna zaczac od malego konta, ktore pozniej mozna dowolnie powiekszac. Platnosc miesieczna mozliwa, przy platnosci rocznej jest upust. Serwer jest szybki i stabilny. Wygodny kontakt z administratorem roznymi metodami. Po blizsze szczegoly zapraszam na strone http://www.miranda.artemida.pl oraz do omowienia, poniewaz kont resellerskich nie umiescilismy na stronie firmowej. Cena za konto resellerskie moze sie zaczac od 50 zl miesiecznie - to zalezy od wielkosci konta. Moge do sprawdzenia podac adresy kilku stron dzialajacyh na tym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×