Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tomitech2000

Zyxel NSA310 jak załadować stronę

Polecane posty

Witam mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak ma załadować własną stronę na własny serwer.

 

Do jakiego katalogu mam wrzucić pliki?

Jak to skonfigurować?

Muszę napisać jakiś skrypt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Zyxel NSA310 to serwer tak? Generalnie powinieneś zainstalować na tym serwerze jakiś serwer www typu apache, lighttp, nginx.

Sądzę, że nie ma tu, co tłumaczyć, jak się nie znasz to zatrudnij kogoś do konfiguracji.

 

Chyba nie myślałeś, że podepniesz to pudło do prądu i będzie wszystko hulać ?:D

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety wiem że nie jest tak kolorowo, sama konfiguracja serwera, routera była dla mnie czarną magią ale może uda mi się to jakoś doprowadzić do ładu, ten serwer posiada pakiety PHP-MySQL-phpMyAdmin

 

https://picasaweb.google.com/lh/photo/TVNI7d9NVml4QA75oijADtMTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink

 

może jakieś wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz na oczy widzę ten panel, ale wiem, ze domyśle po zaintalwoaniu apache2 pliki strony powinny zostać wrzucone do /var/www .

 

Jeśli chciałbyś podpiąć własną domenę to potrzebujesz doinstalować bind9, skonfigurować go, a następnie utworzyć vhosta do jakiegoś katalogu domowego.

 

W ogóle, jaki masz tam system ? :D

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@tomitech, z tego co pamiętam po instalacji tego pakietu możesz ustawić folder w którym będziesz trzymał pliki stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@tomitech, zaloguj się do panelu administracyjnego (nie do playzone), doinstaluj pakiet, ustaw odpowiednie opcje. Nie mam obecnie dostępu do tego urządzenia, więc Ci nie powiem co i jak dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Odśwież listę pakietów i pobierz PHP-MySQL-phpMyAdmin.

Jest taki pakiet z pewnością, bo pamiętam, że sam go niedawno instalowałem na tym urządzeniu.

Jeśli nie, zaktualizuj firmware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Aktywujesz go i w ustawieniach ustalasz folder gdzie przechowujesz pliki stron, ewentualnie zapoznajesz się z instrukcją pakietu (jakieś domyślne położenie tego folderu było z tego co pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×