Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Groszeq

Program do wrzucenia plików na ftp

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuję dobrego programu/sposobu na przerzucenie kilku tysięcy obrazków na ftp. Aktualnie używam filezilli, ale połowy obrazków nie przerzuca (błąd przy przerzucaniu z dysku na ftp). Część plików znajduje się na ftp, jednak wyświetla przy nich: Rozmiar: 0.

 

Serwer posiadam w 1and1.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

filezilla jest dobra w takie klocki, testowałem wielokrotnie na duzo wiekszym wolumenie i to drobnych plików, więc jesteś pewien, że to jej wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Stawiam że wina leży w posiadanym przez ciebie serwerze. Korzystam z FileZilli od długiego czasu, niej więcej od pamietnej afery z TC gdzie hasła były wykradane i do stron doklejał się złośliwy kod. Nieważne czy serwer był szybki, średni czy jakiś muł, zawsze dobrze chodziło i nigdy nie uszkodziło mi plików. Czasem jak mi UPC zechce ciśnienie podnieść i wyłączy na 5 minut neta to przerywa połączenie, ale jak włączą to tylko daje ażeby dokończył i wszystko jest co ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem problemów z filezillą, jednak przerzucając kilka tysięcy plików występują ww. problemy. Jutro spróbuję wrzucić resztę plików, które dzisiaj nie chcą się przerzucić. Niestety wszystkie pliki wrzucam już kilka dni (wygląda to tak jakby serwer odcinał przerzucanie plików, po kilku tysiącach), więc możliwe, że to wina serwera. Chciałem przetestować w innym programie, znam jeszcze tylko TC, ale wolę unikać tego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem na pewno nie leży po stronie programu FTP, a po stronie hostingodawcy. Od zawsze korzystam z Filezilli i nie mam z nią żadnych kłopotów, jedeynie mam podobny problem z securityhost.pl przy pobieraniu i wrzucaniu plików, ale to wina ich konfiguracji... Z innymi serwerami nie mam problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Potrafię jednorazowo przerzucić kilkanaście tysięcy plików za pomocą FileZilli i ewentualne przerwy wynikają tylko z winy serwera (zabezpieczenia czy coś tam), nigdy zaś z winy programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również używam FileZilla odkąd pamiętam, wysyłałem nią tysiące plików i zawsze bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Również nigdy nie miałem problemów z tym programem. Na prohost, kei czy kilka serwerów z innych firm nie miałem takiego problemu. Tak jak myślałem na początku, jest to wina konfiguracji serwera w 1and1.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×