Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maly90

Hurtowy zakup gier

Polecane posty

Witam, mam pytanie czy znacie jakieś firmy które sprzedają hurtowo gry komputerowe na PC znalazłem http://giga.krakow.pl jednak muszę się zorientować jakie cenny, znalazłem także Czeską firmę ale nie wiem jak to by wyglądało bo koszt przeszyłki możliwe ze by doprowadził do tego ze zadnego zysku by nie było bądź możliwe ze musiałbym dopłacić.

Interesuje mnie jak działają takie firmy które sprzedają taniej gry bądź Keye do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w sumie wiem, ale powiedzcie jakie hurtownie oferują gry taniej + keye do gier bo na allegro i w sklepach są dość zaniżona kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę myślisz , że osoba która ma taką wiedzę i czerpię z niej korzyści podzieli się nią z Tobą ?

Ogarnij chłopaku ... kto normalny robi sobie konkurencję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Jakiś czas temu (oj dawno temu) był temat w którym ktoś sprzedawał wszelkie kontakty do zagranicznych hurtowni. Nie wiem czy to byłe legalne, ale poszukaj i napisz do tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

W każdym biznesie sam budujesz relacje z partnerami (np. hurtowniami) i sam musisz negocjować ceny hurtowe. Bez własnej inicjatywy nikt ci nic nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kamikadze: Negocjować to można jak się ma jakąś pozycję wyjściową. Ale jak ktoś ma taką pozycję, to nie zadaje takich pytań na forum. Poza tym w branży gier nie ma za wielu "hurtowników", tutaj działają bezpośrednio dystrybutorzy, tacy jak np. Cenega.

 

Lista firm do których można zapukać: http://www.gry-online.pl/gry-katalog-firm.asp

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×