Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ToFFiK

Myszka bezprzewodowa

Polecane posty

Ponieważ w mojej myszce zaczyna padać chyba laser, czas niestety wybrać coś nowego. I tutaj jest moje pytanie, czy polecacie może jakąś myszkę bezprzewodową (nie lubię kabli pod ręką a ponieważ mam laptopa jest to dość irytujące). Do ostatniego czasu posiadałem jakąś tanią myszkę od Media Tech'a kryjącą się pod nazwą Pocketter 2.4GLS, naprawdę mi ona przypadła do gustu, nie była droga miała miejsce na schowanie odbiornika na USB, ładnie się ślizgała (a nie jak czołg) po podkładce, ale nie tylko.

 

Polecacie coś taniego ale równocześnie spełniających moje wymagania? A, no i ostatnia rzecz to nie może mieć żadnych lampek albo innych dziwnych świecących rzeczy, po paru minutach dostaję nerwicy jak cały czas coś świeci mi w oczy takim światłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sprecyzuj "tanie".

Ja używam MS Wireless Mobile Mouse 3500 i jest świetna. Osobiście nie ufam mediatechom i innym dziwnym tworom, ta moja kosztowała bodaj 90zł. Z drugiej strony taki Razer zdychał mi jedna za drugą (nieźle wspominam jedynie starego Kraita, ale to na kablu), a aktualnie jako główną mysz mam prostego Gigabyte'a za 35 zł czy coś w tym stylu (też kabel).

Podsumowując, spróbuj 3500 - są dwie wersje, mniejsza (ja mam, ale no ja tylko do podróży jej uzywam) i większa. Nie kupuj za taniej (i zbyt lipnej firmy), bo lag może być wyraźny. Ten Chińczyk, co to skręca po setkę dziennie też musi tam kilka dolarów chociaż na ten plastik dostać ; )

 

Logitech pewnie też spoko, w sklepach są bardzo podobne myszki do tych MS-ów, parę(naście) złotych tańsze.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem kiedyś na szybko w MediaMarkt myszkę Watson m 550 i naprawdę jak dla mnie jest dobra, polecam ci ja a dałem za niż 35 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam czasem z natec genesis v55 (jak dla mnie to tania i dobra bezprzewodowa myszka) a na co dzień stara mycha logitecha na grubym kablu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleciłbym Ci MX700 Logitecha, ale są praktycznie nie do zdobycia (chyba, że uszkodzone, a i to bardzo rzadko). Sam mam taką już ok. 4 lat (poprzednia padła po ponad 5 latach). Sprzęt prawie nie do zajeżdżenia, przy codziennej intensywnej eksploatacji jedyne, co trafia szlag to ślizgi i lakier na klawiszach. Jak chcesz coś naprawdę solidnego, to tylko Logitech albo Microsoft. Przynajmniej będziesz miał pewność, że Ci się w rękach nie rozleci. Jeśli jednak szkoda Ci na nie kasy, to możesz śmiało brać też któryś z modeli Gigabyte-a, ewentualnie Natec-a (ale nie patrz na te najtańsze modele, bo to straszny badziew).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do mojej definicji "tanio", chodziło mi tutaj bardziej o to że nie chcę wydawać 2 stówek + na jakąś bajerancką myszkę, ale coś koło stówki za zwykłą dobrze działającą bezprzewodową myszkę. Dzieki wszystkim za propozycje, rozglądnę się co można dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu kupiłem Microsoft Wireless Mobile Mouse 6000 za jakieś 120zł. Myszka jest mała i dobrze się "ślizga" nie tylko po podkładce. Ma miejsce na odbiornik, a bateria wytrzymała mi ponad cztery miesiące przy kilkugodzinnym codziennym używaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek

Logitech M510 to zdecydowanie dobry wybór. Mi baterie (te kupione z myszą) działają już 15 miesięcy, a nie wyłączam gryzonia na przykład na noc. Do tego dobra klawiaturka na przykład podświetlana K800 i masz zestaw na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×