Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RafoX

Zdalny pulpit nx problem

Polecane posty

Witam zainstalowałem sobie zdalny pulpit do vpsa z biznes host i gdy chcę się połączyć NX wawala mi taki komunikat ...

NX> 203 NXSSH running with pid: 5904

NX> 285 Enabling check on switch command

NX> 285 Enabling skip of SSH config files

NX> 285 Setting the preferred NX options

NX> 200 Connected to address: XX.XXX.XXX.XX on port: 33222

NX> 202 Authenticating user: nx

NX> 208 Using auth method: publickey

NX> 204 Authentication failed.

 

Up na innym serwie łączy mnie normalnie tylko na tym z bh nie

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zainstalowałem sobie zdalny pulpit do vpsa z biznes host i gdy chcę się połączyć NX wawala mi taki komunikat ...

 

Up na innym serwie łączy mnie normalnie tylko na tym z bh nie

 

Wystarczy do Nas napisać na bok@biznes-host.pl - sprawdzimy i pomożemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Wystarczy do Nas napisać na bok@biznes-host.pl - sprawdzimy i pomożemy.

Marek a no ja wiem ale na początek sam chciałbym sobie jakoś poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A taki sposób nie dodawałem dodawałem normalnie przez adduser nazwa_uzytkownika

Temat można zamknąć problem rozwiązany

Biznes host mi to naprawił i niby od nowa zainstalowali NX i teraz gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×