Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Michał.

Skrypt do strony sportowej

Polecane posty

Cześć, chciałbym otworzyć małą stronkę o tematyce sportowej. Możecie mi polecić co by było dobre na taki portal? Znajdowały by się tam tabele ligowe, jakieś newsy, mile widziany system komentarzy. Ogólnie coś pasującego pod to. Zapewne wiele osób poleci mi webSPELL, ale chciałbym coś innego niż to co również by się nadawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od Ciebie czy chcesz sam sobie dopracować skrypt pod swoją stronę, czy raczej wolisz sam napisać od podstaw stronkę. Jeżeli wybierzesz opcję robienia stronki od podstaw to proponuję żebyś do php dodał elementy ajaxa, żeby strona była bardziej dynamiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

joomla daje najwięcej opcji, ale jeśli chcesz się sam za to brać to pewnie będzie to dla Ciebie za bardzo pracochłonne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Joomlę, jest nawet dodatek do tego typu stron, ale nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywał. Jak znajdę to podrzucę linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssobieraj

Ja polecił bym php-fusion który juz kiedys posiadal pelno wtyczek w sam raz pod stronke sportowa, publikacje wynikow meczow itp, oraz wordpress-a które zapewne takie wtyczki posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×