Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

Sprzedam grę ekonomiczna

Polecane posty

Witam, posiadam na sprzedaż grę www.ecoGame.com.pl. W skład zestawu wchodzą 2 silniki gier licencjonowane. Obecny silnik został kupiony za 60zł i tylko raz został sprzedany. Z tego, co wiem ten silnik posiada jeszcze jedna gra w internecie. Drugi silnik to staroć, który nie jest już używany. Obecnie mamy 60graczy (gra ma 4 dni na nowym silniku), był reset wszystkich danych więc zaczynaliśmy od nowa. Sprzedaję również domenę ważną jeszcze 10 miesięcy, bazę i wszystkie pliki graficzne. W skład zestawu nie wchodzi serwer!

 

Grę sprzedaję, ponieważ nie mam kiedy się nią zająć, a użytkownicy narzekają na brak admina online.

 

Cena to tylko 100zł od ręki.

 

W razie zainteresowania PW bądź GG: 5512858

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowuż kolejny projekt kolopika na sprzedaż - gra ma jakiś dochód ?

Rozwiń swoją wypowiedź z łaski swej :)

 

Gra ma wbudowany syste pobierania opłat za pomocą kodów sms, z których ja nie korzystałem:

 

Wycofano sprzedaż moent :-)

 

Sądzę, że znalazły by się osoby zainteresowane kopnem monet, bo gra nie jest łatwa, a z VIP'em jest łatwiej.

Nigdy nie czerpałem korzyści majątkowych ze swoich gier, stron etc.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest ceł prowadzenia portalu przez 2 miesiące a później jego sprzedaż ? :D Dlaczego pytam ponieważ kiedyś z Kokslandia.pl było to samo.

Ta gra zarabia ?

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest ceł prowadzenia portalu przez 2 miesiące a później jego sprzedaż ? Dlaczego pytam ponieważ kiedyś z Kokslandia.pl było to samo.

Ta gra zarabia ?

Sądzę, że odpowiedź znajdziesz w pierwszym moim poście.

 

Kokslandia mi się znudziła, a nie miałem kasy żeby ją rozwijać - projekt stał w miejscu.

 

Zapomniałem, że do gry dokładam także Fanpage: http://www.facebook.com/EcoGamecompl

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Przepraszam, nie jestem modem itp. ale jednak od takiej dyskusji jest GG lub PW :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kolopik ju garyt paua, ale trzeba jakoś konsekwentnie podziałać. Dodaj mnie do GG? 901 974

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×