Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kaszub1136

Odzyskanie danych

Polecane posty

Witam. Mam od kilku dni problemy z dyskiem w PC. Praktycznie dostęp do partycji był tylko z poziomy linuxa i nie można było zainstalować na nim windowsa. Miałem na partycji C ważne dane w dokumentach i czy po sformatowaniu tej partycji mogę jeszcze odzyskać z niej dane? Partycja jest sformatowana ale nic jeszcze nie było na nią wrzucone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Idzie odzyskać bez większych problemów. Można oddać do firmy - polecam VS DATA (Gdynia), ale wezmą sporo kasy - albo można samemu się pobawić jakimś Recovery. Raz jak omyłkowo dokonałem formatu całego dysku (THX, Symantec !), oddałem do firmy, odzyskali 95% danych i zainkasowali chyba 700 PLN. Innym razem jak poszedł mi dysk, na zasadzie brak dostępu do partycji i znikanie kilku plików na innej, oddałem znajomemu, 100 PLN, odzyskane bardzo dużo, niestety część nieco uszkodzona ale nie były to pliki wybitnie ważne. Znajomy odzyskiwał jakimś znanym darmowym programem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę polecić recuva. Co prawda sam się nigdy w to nie bawiłem, ale znajomej (której wiedza na temat komputerów jest zerowa) udało się ostatnio odzyskać prawie wszystkie (ponad 100) usuniętych zdjęć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, niby pliki są do odzyskania tylko szkoda że struktura katalogów nie. Teraz praktycznie wszystkie pliki są wrzucone w jeden katalog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam zrobioną listę plików do odzyskania (cała partycja) i program zapisał całe 199GB w pliku bin, gdy zaznaczam katalog do odzyskania to wywala błąd że program umożliwia odzyskanie plików jeden po drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to trochę dziwne ale te utracone pliki to backupy stron które czasami się przydają.

Teraz po prostu nie wiem co jest grane. Mam podpięte obydwa dyski i wszystko jeszcze wczoraj działało a dzisiaj plik bootmgr z osobnego dysku (160GB - tylko pod system) został usunięty :huh::blink:

Może to być jakiś wirus? Co prawda mam antywirusa (avira) i prędzej nie było żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×