Skocz do zawartości
maly90

Whmcs u LicensePal

Polecane posty

Witam, poszukuje Paneli whmcs tylko i wyłącznie licencja dożywotnia. Posiadam już inne panele DirectAdmin, Installatron. I zauwazyłem na LicensePal właśnie Panel WHMCS w kwocie $214.95 natomiast na oficjalnej stronie whmcs kwota wynosi: $249.95 i mam pytanie czym się rózni ta kwota bo jak widzi się to jest róznica 100zł (przyda się 100pln zawsze na coś). Jak wygląda tutaj przypisywanie licencji do serwera bądź domeny oni pośrednicą czy jak?:) Są jakieś ryzyka zakupu u taich pośredników. No i ostatnie pytanie gdyby LicensePal upadło z obojętnie jakich powodów co się dzieje wtedy z moją licencją. Oczywiście jeżeli będziecie proponować aby kupować na oficjalnej stronie to zakupi się, no ale gdyby nie patrzeć zawszę lepiej kupić tam gdzie trochę taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje Paneli whmcs tylko i wyłącznie licencja dożywotnia. Posiadam już inne panele DirectAdmin, Installatron. I zauwazyłem na LicensePal właśnie Panel WHMCS w kwocie $214.95 natomiast na oficjalnej stronie whmcs kwota wynosi: $249.95 i mam pytanie czym się rózni ta kwota bo jak widzi się to jest róznica 100zł (przyda się 100pln zawsze na coś).

35$. To je różni :)

 

Jak wygląda tutaj przypisywanie licencji do serwera bądź domeny oni pośrednicą czy jak? :) Są jakieś ryzyka zakupu u taich pośredników. No i ostatnie pytanie gdyby LicensePal upadło z obojętnie jakich powodów co się dzieje wtedy z moją licencją. Oczywiście jeżeli będziecie proponować aby kupować na oficjalnej stronie to zakupi się, no ale gdyby nie patrzeć zawszę lepiej kupić tam gdzie trochę taniej.

To akurat jest znany pośrednik, kupują dużo licencji to mogą sobie odpowiednie ceny dać. Support masz normalnie od WHMCS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dane do logowania, dostajesz do whmcs.com ? jak sobie doczytałem, 35$ przy obecnych kursach na pln to zaoszczedza się jakieś 115zł, jeżeli robimy przewalutowanie z plnów na dolary ;) Zawszę przyda się pare złoty na piwo hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×