Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Arek_92

[Zlecę] Edycja jakiegokolwiek stylu IP.Board (Pilne!)

Polecane posty

Witam

Chciałbym zlecić edycję jakiegokolwiek stylu forum IP.Board wyglądem pod mój portal, myślę że sprawa nie jest skomplikowana, forum ma wyglądać prawie identycznie jak portal łącznie z tłem, głównie chodzi o kolorystykę i mniej więcej położenie. Chciałbym dodać, że byłbym w stanie edytować to sam lecz na IPB pracuję od niedawna i nie mam z nim takiego doświadczenia w edycji plików, najbardziej chodzi o ich położenie, do czego oczywiście z czasem bym doszedł ale właśnie czasu mi brak, co innego z innymi skryptami for dyskusyjnych które znam od podszewki. Dobra do rzeczy. Zapewne nikt z was nie zrobi tego za darmo, obecnie mogę zaoferować promocję twojej osoby, strony internetowej czy forum, mogę też i jestem otwarty na propozycję szerszej współpracy, którą potraktuję jako sponsoring w kwestii wyżej wymienionego zlecenia, możliwości jest wiele. Dogadamy się oraz omówimy szczegóły prywatnie.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do rozmowy.

 

Adres portalu: http://pc-strefa.com.pl

 

Kontakt:

e-mail: zielinski_arek@wp.pl

tel: mogę podać na pw

lub poprzez zakładkę kontakt na portalu

 

PS: Logo wykonam sam.

Edytowano przez Arek_92 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanuj czyjąś pracę. To czasochłonne zlecenie i nikt za przysłowiowy frajer tego się nie podejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale jakbyś nie zauważył, napisałem że dogadamy się oraz omówimy szczegóły prywatnie i jeśli ktoś zarząda pieniędzy to napewno to rozważe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Temat się powinno zamknąć, bo łżesz jak nie wiem. Pisałeś

mogę też i jestem otwarty na propozycję szerszej współpracy, którą potraktuję jako sponsoring w kwestii wyżej wymienionego zlecenia

czyli jak opłacisz to on nadal będzie sponsorem?

 

Pisz prosto w twarz że nie masz kasy, a nie przekręcasz kota ogonem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwości jest wiele. Dogadamy się oraz omówimy szczegóły prywatnie.

 

Naucz się czytać ze zrozumieniem i odzywaj się grzeczniej, nie mam 16 lat i potrafię rozmawiać bez zbędnego cwaniactwa.

Pracuję i stać mnie aby opłacić zlecenie, napisałem je tutaj bo napewno zostanie wykonane taniej, być może nawet nie za pieniądze a nie ukrywajmy napewno ty również szukasz tańszych usług. A to co napisałem to jest tylko propozycja i nikogo nie zmuszam ani nie namawiam, jeśli cię to zlecenie nie interesuje - zamilcz i zostaw uwagi dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj wprost w takim razie budżet. Na inną opcję raczej nie licz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

To samo do Ciebie. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

Zlecenia tutaj: http://www.webhostin...pracy-zlecenia/

Do tego podaje się wiedełki cenowe.

Tak więc przenieś. A żeby nie było niedomówień to

Regulamin działu Oferty pracy W przypadku poszukiwania zleceniobiorcy wymagana jest podana cena, która użytkownik jest gotów zapłacić za usługę.

 

Dziękuję.

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem, mój błąd , poprostu nie zauważyłem działu, pierwszy w oczy rzucił mi się ten i byłem pewien, że jest odpowiedni.

 

Co do zlecenia, nieaktualne.

I z przykroscią muszę stwierdzić, że nie spotkałem się jeszcze z forum na którym są tak "niegościnni" ludzie, jeśli mogę tak to określić. Napisałem tu tylko kilka postów, przeczytałem kilkanaście innych wątków rozpoczętych przez innych użytkowników i zauważyłem, że zawsze kończy się tak samo - nie muszę tłumaczyć jak. Myślałem, że stali bywalce na tym forum cechują się profesjonalnym podejściem do innych użytkowników, ale widzę że nie.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Arek_92 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Ponieważ nie ma dnia, tygodnia żeby jakiś dzieciak nie napisał o sponsoring czegoś tam (to vps, to shared, to domena, to nagrody...). Zwłaszcza w okresie wakacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×