Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Sprzedam szablon www

Polecane posty

Gość

Witam

 

Sprzedam dotychczas unikatowy szablon klanowy, stworzony od podstaw dla mojego gamingu. Do szablonu dorzucam grafiki drużyn oraz rotatora banerów oraz PSD szablonu . Wykorzystywany był przez ok. 1 mies. , do czasu do kiedy postanowiłem uśpić działalność organizacji. Jest to zakodowany projekt - wystarczy wrzucić na hosting oraz przeprowadzić kosmetyczne poprawki - zmiana loga, sponsorów etc. i już można cieszyć się profesjonalnym wyglądem. Szablon jest przyjemny dla oka, świetnie eksponuje wartościowe informacje.

 

Cena jaka mnie interesuje to TYLKO 40zł!!!, liczba egzemplarzy jest ograniczona. Sprzedaję go po nie wygórowanej cenie, ponieważ:

 

1. Zastrzegam sobie prawo do stopki w niezmienionej formie.

2. Nie prowadzę do niego wparcia ani pomocy przy instalacji

3. Kupujący mają prawo do dowolnych modyfikacji, oprócz pkt.1

4. Strona od 2 mies. stoi ugorem, szkoda, aby szablon za niecałe 200zł się marnował

 

Możliwość kupna poprzez serwis Allegro.pl. Preferowana płatność poprzez przelew/wpłata na konto. Ewentualnie mogę go zasponsorować, jeśli propozycja mnie zainteresuje.

 

Demo:

 

http://www.iniclan.pl

 

Aukcja Allegro.pl : http://allegro.pl/show_item.php?item=2482336472

 

Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania:

- patryk0493@gmail.com

- GG:8186874

- tel. 792 484 325

 

Pozdrawiam - Patryk Eliasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na aukcji jest 8 sztuk. W tym przypadku nie ma żadnego znaczenia to, że do tej pory był on unikalny. Tym bardziej, że jak ktoś go kupi to może dodać za darmo do downloadu, albo odsprzedawać dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ja dobrze liczę, ale za 8 sztuk cena wynosi 320zł. Tyle będzie kogoś kosztowało jeżeli kupi wszystkie 8 sztuk, żeby szablon był na wyłączność. To ten ktoś, żeby mieć unikalny szablon też sobie zleci komuś za 200zł, będzie mu się bardziej opłacało smile.png

Edytowano przez bartez119 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A czy jeśli wystawił bym 20 "sztuk" to czy na pewno zarobię 800zł? Niesądzę... Allegro jest po to, aby pomiędzi stronami znalazł się pośrednik i uwierzytelnił transakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie. Chodzi mi o to, że kupno tego szablonu aby był unikalny(czyli 8 sztuk, które wystawiłeś) wychodzi drożej niż zlecenie nowego szablonu. Bo jeżeli sprzedasz 8 różnym osobom ten szablon to już nie będzie unikalny, tak jak to wcześniej ujął razor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×