Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cezary188

DA+WordPress= problem ?

Polecane posty

Wybaczcie moja niepojetnosc w tej materii ale zdaje sie czegos nie rozumiem. Ogolnie wordpressy instalowane na serwerze z DA maja problemy z prawami do wykonywania poleceń. Być może to jakas kwestia konfiguracji w DA o ktorej nie wiem. Problem jest taki ze przez caly czas co nie chce zrobic to prosi mnie o podanie hasla do ftp ale to jeszcze ok, skrypt nie moze tworzyc katalogow np dla pluginow czy themow. Nie moze aktualizowac htaccess czy stworzyc pliku wp-config.php w glownym katalogu. Niektorych pluginow nie moze wogole aktywowac bo nie maja praw. Inne skrypty nie miewaja takich problemow. Ogolnie na serwerze jest tez firewall ale watpie zeby to on blokowal tworzenie plikow skrytowi. Jak mozna zaradzic w tej sytuacji bo nie mam pomyslow gdzie szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób php na cgi z suphp i po problemie. Musisz wyedytować /usr/local/directadmin/custombuild/options.conf a następnie dać ./build update i ./build php n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to sie odbije na reszte skryptow? Czy wszystkie hostingi tak maja php na cgi ? Bo przyznam sie ze tylko u mnie ten problem wystepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie ok, większość działa właśnie na cgi by strony miały prawa usera, nie prawa serwera www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto jeszcze używa suphp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×