Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

phpBB3 uprawnienia

Polecane posty

Witam, pobrałem dzisiaj skrypt forum z tego forum, zainstalowałem, porobiłem działy itd. Teraz próbuję rozgryźć te cholerne uprawnienia (kiedyś tego nie było i było dobrze...). Skorzystałem z "tutoriala" zawartego na tej stronie: Sensowne_ustawienie_uprawnień

 

Wszystki idzie dobrze do tego punktu:

 

Gdy strona się w pełni załaduje, kliknij na Zaawansowane uprawnienia przy pierwszym dziale i wybierz zestaw uprawnień Dostęp użytkowników. Kliknij na Zaznacz wszystko, a potem na Zastosuj uprawnienia,

 

Wyskakuje mi błąd o treści:

Informacja

 

Wysłany formularz był nieprawidłowy. Spróbuj wysłać ponownie.

 

 

I tyle. Dalej nie wiem co robić, próbowałem różnych grup itd, ale to nic nie daje. Przy tym punkcie wyskakuje mi błąd, czy "Informacja". Obecnie nawet z poziomu administratora nie mam dostępu do żadnego z działów:

Nie istnieją żadne działy lub nie masz uprawnień do ich zobaczenia.

 

 

Proszę o wszelkie wskazówki.

 

Z góry dziękuję!

 

Pozdrawiam,

Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie widziałem bardziej upokorzonego systemu uprawnień, też miałem na początku z tym problemy, ale z takim błędem przy czystym phpbb3 się nie spotkałem. Tutaj coś znalazłem: http://phpbb3.pl/viewtopic.php?f=42&t=10710

ew. spróbuj zainstalować z nowej paczki, czy nadal błąd będzie się pojawiał, nie powinien. Musiałeś coś nakręcić raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łap reputa za chęci, ale już to przestudiowałem i nic.

 

Udało mi się naprawić ten błąd, mianowicie utworzyłem raz jeszcze działy, poddziały, fora itd i nagle zaczęło działać. Widocznie wdał się jakiś błąd w bazie i tak się coś posypało. Pozdrawiam,

Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×