Skocz do zawartości
Gość nrm

PHPcon 2012

Polecane posty

Pojawił się element niepewności, nie? Zjeść czy nie zjeść, oto jest pytanie :P

 

@Maniack

Pykonik jest za tydzień we czwartek (http://blog.pykonik.org/) Jak się uda to od kolejnego będzie streaming z prelekcji, ale w takim przypadku to już faktycznie tylko ciastka http wchodzą w grę. Będziemy streamować jak się obżeramy :D

 

 

A w ogóle to o której będziecie? Kto jeszcze będzie z WHT?

 

M.

Edytowano przez megi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prelekcje całkowicie nie mój temat . Do Krakowa blisko więc na same ciastka można przyjechać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

A w ogóle to o której będziecie? Kto jeszcze będzie z WHT?

Rok temu byliśmy chyba na 17. Zależy od korków.

 

Pewnie nikogo więcej nie będzie. Ale MY jesteśmy najważniejsi więc żadna strata ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Dzień pierwszy w kolejności występowania ;)

 

Jedziemy na PHPcon

 

8032365108_e99d134c0f_o.jpg

 

 

before party ;)

8032758037_0a2e5fb8ea_o.jpg

 

saoal balowa vel. pierwszy wykład o composerze

8033394362_2f176b9b34_o.jpg

 

 

 

Kodujemy. Troche frontendu, trochę backendu. git commit ;)

8033769766_02e0f6e127_o.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

8035037948_f3fc9ccbeb_o.jpg

 

Dzień drugi. Pobudka ;) Niektórzy w nocy tak podeployowali, że mieli problem ze wstaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Ej, fajne te słoniki! Ma ktoś takiego na zbyciu? Chętnie bym sobie kupił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

juz wszystkie poszly ;) oglaszalem jakis czas temu na G+ ze jest robiona lista chetnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na pewno żaden nie został? :(

No jak piszę, że na pewno to na pewno ;)

 

Słonie możecie sobie zamówić z .DE wychodzi bodajże 8E za słonia + koszty przesyłki więc najlepiej jak my zrobić sobie akcje wspólnego zamówienia aby koszt przesyłki na słonia był minimalny.

 

Tyle wlazło w karton:

 

img_20120918_172939.jpg

 

IMAG0057-1024x612.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Proszę do mnie nie pisać w tej sprawie ;)Nie organizuje żadnej sprzedaży detalicznej, mogę dać za to namiary skąd to z .de sprowadzić tylko musielibyście się zorganizować, ktoś by musiał to poprowadzić, wziąć na siebie. "My" (konkretnie Tomek) się zorganizowaliśmy przy okazji PHPCona przez co odpadły nam koszty przesyłki krajowej, a po podziale kosztów z .de wyszło dokładnie 43,50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×