Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
teknoid

Integracja Oscommerce i innych z hurtownią internetową

Polecane posty

mam pomysł dla tych co posiadają niewykorzystaną domene, oczywiście to nie reklama, lecz pomysł

 

Integracja Oscommerce i innych z hurtownią internet. MebleNet.pl

Autorska dystrybucja darmowego oprogramowania przeznaczona na silniki sklepu internetowego Oscommerce, oscGold i Shoper i innych, z hurtownią internetową MebleNet.pl (zakładka 'Integracja sklepu z hurtownią').

Bez dodatkowych nakładów finansowych zwiększysz swoje zarobki i podniesiesz rangę swojej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem, czy to odpowiedni temat do tego działu... nie po to on chyba jest, by wrzucać reklamę (tak, to jest reklama) programu partnerskiego, bo do tego to się sprowadzi koniec końców (w sensie "załóż sklep i sprzedawaj nasze produkty").

 

I nie "zakładka", tylko link w stopce strony.

 

Ten sklep to w ogóle jest usługa home.pl? Trochę słabo, heh.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to ja zadam kilka pytań (tylko proszę nie odsyłać mnie na maila, to są podstawowe pytania, na których odpowiedzi powinni poznać wszyscy zainteresowani współpracą).

 

 

  1. W związku z koniecznością sporządzenia regulaminu - czy sklep współpracujący powinienem podać Państwa jako realizującego zamówienie?
  2. Jak wygląda ścieżka zwrotu towaru przez klienta (ustawowy czas na zwrot, lub reklamacja)
  3. Czy istnieje możliwość podpisania z Państwem Umowy o powierzeniu danych osobowych?
  4. Jak wygląda kwestia paragonów dla klienta? Kto je wystawia? Państwo, czy współpracujący sklep?
  5. Czy za istnieje możliwość dołączania do zamówień (pochodzących ze współpracującego sklepu) papierowej wersji regulaminu tego sklepu. Z dołączaniem drukowanej wersji regulaminu chodzi o spełnienie obowiązku informacyjnego z art. 9 ust. 1 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. (Dz.U. Nr 22, poz. 271 ze zm.). Informacje te powinny zostać doręczone również na piśmie. Niestety ustawa nie dopuszcza możliwości dostarczenia tych informacji później, tj. po wykonaniu umowy (czyli niedozwolona jest sytuacja w której Państwo wysyłają produkt a sklep współpracujący oddzielnie fakturę/rachunek). Precyzuje to art. 9 ust. 3 powyższej ustawy.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest to usługa w modelu Dropshipping? Czyli jeżeli klient kupi produkt w naszym sklepie, hurtownia wysyła go w naszym imieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×