Skocz do zawartości
Redzik

Darmowe zdjęcia

Polecane posty

Witam.

 

Zależy mi na szybkim ukończeniu strony i potrzebuje 3 zdjęć do strony głównej. Zdjęcia mają być związane z weselem, komunią, kolacją. Poprzeglądałem kilka stron ale z tymi licencjami to mam mętlik. A public domain nic ciekawego nie znalazłem.

Jęzeli znacie jakieś fajne strony z darmowymi fotami to prosiłbym o pomoc.

Wykonałbym zdjęcia sam. tzn z wesela mogę wykonać np nakryty stół. z kolacją też jakoś to można ułożyc do fotki. Ale komuni już nie ma. Zależy na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz sprzedawać zdjęcia bez zgody autora.

3.5

SELLING AND REDISTRIBUTION OF THE IMAGES (INDIVIDUALLY OR ALONG WITH OTHER IMAGES) IS STRICTLY FORBIDDEN! IF YOU INTEND TO SELL A PRODUCT WITH AN IMAGE FROM RGBSTOCK.COM PROMINENTLY DISPLAYED, YOU MUST CONTACT THE IMAGE PROVIDER TO OBTAIN DOCUMENTED PERMISSION TO USE THE IMAGE ON OR WITHIN THE CONTEXT OF THE PRODUCT BEFORE THE PRODUCT IS AVAILABLE FOR SALE.

 

Więc radziłbym uważać. Ale jeżeli użyjesz tego obrazka tylko do treści, żeby tylko wyglądało na zapełnione, to nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulamin pixabay niby stwierdza, że fotki udostępnione są na licce CC0, ale zaznacza, że niektóre mogą być obciążone ograniczeniami czy wręcz inną licencją. Najlepiej przed wykorzystaniem komercyjnym skontaktuj się z autorami wybranych przez Ciebie zdjęć, to jest zawsze najlepsza metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Regulamin i polityka prywatności

 

Last updated: May 7 2012

The following is a legal agreement between You and the owners and operators of pixabay.com (Website), Pixabay (We). By using the Website You agree to be bound by the terms of this Agreement. If You do not agree with the Terms of Use, You are not allowed to use the Website. This agreement may be revised or updated without notice.

 

Im się nie chciało tłumaczyć :D A ja prymusem z anglika to nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×