Skocz do zawartości
Gość

nazwa.pl - czy ja dobrze widzę?

Polecane posty

Gość

http://nazwa.pl/hosting.php?s=pr#

 

czy ja dobrze widzę cenę?

 

Jestem pewien, że ja po prostu gdzieś czegoś nie doczytałem.. hę? ;)

 

- już wiem.. za pierwsze pół roku, a potem cena normalna... ma to przyciągnąć klientów.. hmmmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zamawiane w ramach promocji serwery posiadają parametry zgodne z zawartymi w ofercie, a w szczególności takie jak transfer danych serwera, powierzchnia dyskowa, ilość kont i domen. Jednocześnie skróceniu podlega maksymalny okres czasu przeznaczony na wykorzystanie parametrów serwera do 6 miesięcy. Przedłużenie ważności usługi odbywa się na warunkach obowiązujących w momencie jej odnowienia."

 

Z regulaminu promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krissamer

Witam,

 

Promocja wydaje sie fajna, jezeli chcesz u nich zagoscic na dluzszy okres tzn. kupujesz konto za 50 zl, a jak ci sie konczy okres abonamentowy, to kupujesz kolejne i wykorzystujesz kupon rabatowy (on jest chyba wazny do czerwca).

 

Troche glupio napisalem (chyba) ? :|

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy wtedy mozna skorzystac z kuponu. W regulaminie pisza, ze przedluzenie wartosci konta jest na zasadach, ktore obowiazuja w dniu przedluzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krissamer

Zawsze mozna kupic nowe i przeniesc dane z jednego konta na drugie, pojdzie szybko, a tego chyba nie zabraniaja ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z tego, co widziałem, nie można łączyć promocji... no i nie wiadomo, czy za pół roku będą jakieś nowe kupony (bo aktualne się kończa bodajże 31 marca)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Opowiem Wam coś...

 

Wczorajsze popołudnie (wtorkowe). Sprawdzam pocztę przez Outlooka - błąd, że serwer cośtam.

Wchodzę na FTP - nie znajduje hosta.. żadne moje strony nie wchodzą.. ani przez domenę główną, ani ścieżkę po koncie na serwerze..

Ba, nie mogę się nawet zalogować na stronę administracyjną...

 

Po kilku minutach wszystko OK..

 

Ale minimalnie po powrocie do normalności wysłałem jednak e-maila do admin@nazwa.pl.. odpowiedź, że już działa, że chwilowa awaria..

 

wchodzę teraz (noc) na stronkę... i nie wchodzę, bo znowu to samo..

ale już działa..

 

heh..

 

czyżby podróba profesjonalnego hostingu? :)

 

proszę, nieeee.. ja już mam dość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu czas trochę "wyluzować" - Nazwa.pl podobnie jak AVX, EasyISP, LiveNet, Superhost i 1500 innych firm hostingowych to usługa bez jakichkolwiek gwarancji dostępu czy podobnych rzeczy - zwykły hosting shared.

 

Takie środowisko ma to do siebie, że nie da się zupełnie oddzielić od siebie użytkownikow i każdy z nich może wpłynąć na przeciążenie serwera. Profesjonalizm hostingu pownien się raczej w objawiać szybką reakcją na ew. problemy i zabicie ich w zarodku poprzez ew. system monitoringu maszyn, a nie ich całkowitej eliminacji tak, aby było cudownie 24/7 - bo się nie da :). Jeśli ktoś ma takie potrzeby to raczej nie powinnien zaopatrywać się w promocji -50% u znanych hosterów a w datacenter z rozwiązaniem klastrowym i wielokrotnymi łączami, zasilaniem awaryjnym itd.

 

Mam wrażenie, że część osób wybierając hosting na podstawie tygodniowych testów definiuje sobie już opinię, że skoro działa dobrze/źle przez ten czas to będzie tak zawsze, a to nie jest raczej możliwe. Czy naprawdę hostujecie na tych wszystkich serwerach pliki i aplikacje mission critical i nie macie możliwości przetrwania bez nich kilkanaście minut? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

patryk..ale chodzi o sam fakt... skoro zgrywają "wielkich"... i każą "bulić".. to dwie przerwy tego samego dnia.. i to tak drastyczne..

 

cena nazwy.pl jakoś nie skłania do luzowania.. a kupon tu nie ma nic do rzeczy, popatrzmy na cenę bez kuponu..

 

i ja, pewnie jak wiele innych osób, nie rzuciłem się na nazwę po tygodniowych testach, tylko dzięki wielu innym opiniom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi rowniez dobrze mogl to byc przypadek. tym bardziej powinienes to wiedziec, skoro przed wybraniem, miales wiele opinii pozytywnych. Przeczytaj jeszcze raz o co chodzi patrykowi, ktory to ujal idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

solo ..raczej dopełniłem wypowiedź patryka, z małym komentarzem.. ja nie narzekam na nazwę, heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×