Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
combat18

sstore.pl vs 1and1.pl

Polecane posty

Hejo,

 

Przeglądając dzisiejsze google napotkałem się na dość dziwaczną sytuację (szablon).. 1and1.pl i sstore.pl - posiadają prawie takie same szablony, czyżby ten sam grafik/koder ? Czy może oddział 1and1 ?

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od krytyki się rozmów nie zaczyna - tym bardziej, że nie ma do tego powodów. Jestem ciekaw, czy coś te firmy mają wspólnego.. proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrząc na wczesniejsze nieetyczne dzialania firmy sstore.pl podejrzewam ze to oni zerżnęli lay od 1&1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zapytałbym co to za gówno, ale zaraz napiszą, że niegrzeczny jestem, że trzeba ładnie, że "się od krytyki nie zaczyna"...

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domeny rejestrowane w dropped.pl, sklepy z jakiegoś programu partnerskiego, sprzedaż szablonów z templatemonster.com, nazwy pakietów hostingu zerżnięte od nazwa.pl, strona słaba. Ogólnie moim zdaniem straszna amatorszczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że na tym forum ocenia się jakoś usług hostingowych, a nie wątpliwe podobieństwo szaty graficznej stron. Ja akurat korzystam z usług firmy sStore i jestem z nich zadowolony :) Pozdrawiam wszystkich na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że na tym forum ocenia się jakoś usług hostingowych, a nie wątpliwe podobieństwo szaty graficznej stron. Ja akurat korzystam z usług firmy sStore i jestem z nich zadowolony :) Pozdrawiam wszystkich na forum.

"Jakoś" to ta strona wygląda. Szkoda, że jakoś do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Najlepszy jest motyw, ze placac w sstore za domene z gory na 2 lata, wyjdziemy na tym gorzej niz jak bysmy po roku odnowili. Nie wspominajac, ze ceny -> kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tutaj też okazy się trafiają i błędów nie popełniają, a mi się literówka trafiła :( .

Co do cen domen to aż sprawdziłem na ich stronie i nie mogę się zgodzić, że przedłużenie domeny z końcówką .pl w firmie sStore na 2 lata (95 zł netto) jest droższe niż rejestr i odnowienie po roku (rejestr 15 zł + odnowa 80 zł =95 zł netto), poza tym sam kupiłem u nich domenę taniej niż wcześniej w home.pl lub nazwa.pl gdzie płaciłem po 100 zł netto. Więc mają niższe ceny niż konkurencja. Jednak widzę, że panowie to lubią krytykować wszystko i wszystkich, tylko nie wiem w jakim celu, może jesteście z konkurencji, ale to już nie moja sprawa. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygodnie tak powiedzieć - "jesteście z konkurencji".

Koledzy są po prostu obiektywni. Sprawdź ceny przedłużeń w np. masternet.pl lub ovh.pl i wtedy zastanów się, czy Twoje wypowiedzi mają obiektywnie sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tutaj też okazy się trafiają i błędów nie popełniają, a mi się literówka trafiła :( .

Co do cen domen to aż sprawdziłem na ich stronie i nie mogę się zgodzić, że przedłużenie domeny z końcówką .pl w firmie sStore na 2 lata (95 zł netto) jest droższe niż rejestr i odnowienie po roku (rejestr 15 zł + odnowa 80 zł =95 zł netto), poza tym sam kupiłem u nich domenę taniej niż wcześniej w home.pl lub nazwa.pl gdzie płaciłem po 100 zł netto. Więc mają niższe ceny niż konkurencja. Jednak widzę, że panowie to lubią krytykować wszystko i wszystkich, tylko nie wiem w jakim celu, może jesteście z konkurencji, ale to już nie moja sprawa. Pozdrawiam :)

Każda przeglądarka ma podkreślanie błędów, a siedząc duo na forach mogę stwierdzić, że w 99% literówka to nie jest.

 

Poza tym, ceny w OVH, bo coś Twoja matematyka jest, hmm, inna:

- rejestracja: 12,16 pln brutto

- odnowienie: 49,99 pln brutto

RAZEM: 62,15 pln brutto, czyli taniej niż dwuletnia rejestracja w sstore o 54,7 pln. W OVH z tej różnicy masz 4 dodatkowe domeny... Gdzie te niższe ceny? Czy to też "literówka"? ;)

 

Tak, ja pracuję w firmie hostingowej (fałsz #1) i strasznie boimy się sstore.pl (fałsz #2).

 

Czekam na odpowiedź w kwestii cen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Widzę że tutaj też okazy się trafiają i błędów nie popełniają, a mi się literówka trafiła :( .

Co do cen domen to aż sprawdziłem na ich stronie i nie mogę się zgodzić, że przedłużenie domeny z końcówką .pl w firmie sStore na 2 lata (95 zł netto) jest droższe niż rejestr i odnowienie po roku (rejestr 15 zł + odnowa 80 zł =95 zł netto), poza tym sam kupiłem u nich domenę taniej niż wcześniej w home.pl lub nazwa.pl gdzie płaciłem po 100 zł netto. Więc mają niższe ceny niż konkurencja. Jednak widzę, że panowie to lubią krytykować wszystko i wszystkich, tylko nie wiem w jakim celu, może jesteście z konkurencji, ale to już nie moja sprawa. Pozdrawiam :)

Człowieku nie bądź śmieszny. Przychodzi dwupostowiec i mówi jakie to sstore nie jest super i jakich mega atrakcyjnych cen nie mają. Porównaj się do ovh lub dropped, a nie do home czy nazwa cwaniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich o dwóch lat posiadam kilka sklepów na platformie sstore.pl , przesiadłem się do nich z innej platformy bardzo podobnej ,nie będe pisał jakiej żeby nie robić krypto reklamy. Muszę przyznać ,że jestem bardzo zadowolony z ich usług. Mam u nich również hosting kilka domen wykupionych itd nigdy nie miałem z nimi problemu ,obsługa techniczna profesionalnie podchodzi do tematu . Zaznaczam ,że wcześniej testowałem wiele innych podobnych firm i z każdą miałem jakiś problem. Jeżeli ktoś się zastanawia nad zakupem usług u nich to polecam. Dodatkowy atut cena i nie stosują chorych praktyk jak inne firmy ,że w jednym roku cena promocyjna a na drugi rok dowalaja podwójny abonament w sstore ceny są stałe polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich chciałem podzielić się swoimi odczuciami związanymi z firmą sstore ,kupiłem u nich sklep oraz usługi pozycjonowania i muszę stwierdzić że jestem pozytywnie zaskoczony. Wszystko sprawnie chodzi co prawda miałem na początku mały problem w działaniu sklepu ale wynikał on z mojej niewiedzy. Wszyskim polecam. Napewno będę przedłużał u nich usługi. Kilku moich znajomych również posiada tam zakupione usługi i bardzo sobie chwalą więc nie wiem w czym problem macie .


Każda przeglądarka ma podkreślanie błędów, a siedząc duo na forach mogę stwierdzić, że w 99% literówka to nie jest.

Poza tym, ceny w OVH, bo coś Twoja matematyka jest, hmm, inna:
- rejestracja: 12,16 pln brutto
- odnowienie: 49,99 pln brutto
RAZEM: 62,15 pln brutto, czyli taniej niż dwuletnia rejestracja w sstore o 54,7 pln. W OVH z tej różnicy masz 4 dodatkowe domeny... Gdzie te niższe ceny? Czy to też "literówka"? ;)

Tak, ja pracuję w firmie hostingowej (fałsz #1) i strasznie boimy się sstore.pl (fałsz #2).

Czekam na odpowiedź w kwestii cen ;)

 

Człowieku weź się ogarnij widać po twoich wpisach że jesteś z konkurencji. Zanim kupiłem sklep przewertowałem wszystkie mozliwe serwisy i żaden cenowo nie dorównywał firmie sstore. NIe mam zamiaru reklamować sstore ale nie lubie jak ktoś robi kryptoreklame komuś i posługuje się bzdurnymi danymi sprawdź sobie dokładnie ich ceny i porównaj z innnymi. Proponuje zmienić zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku weź się ogarnij widać po twoich wpisach że jesteś z konkurencji. Zanim kupiłem sklep przewertowałem wszystkie mozliwe serwisy i żaden cenowo nie dorównywał firmie sstore. NIe mam zamiaru reklamować sstore ale nie lubie jak ktoś robi kryptoreklame komuś i posługuje się bzdurnymi danymi sprawdź sobie dokładnie ich ceny i porównaj z innnymi. Proponuje zmienić zawód.

Opinia jednopostowca jest wiarygodna, ogromnie :) Specjalnie sie rejestrowales, zeby wystawic opinie. O co za bezinteresowny czlowiek.

 

Nie wiem na jakim etapie poznania jestes z matemtyka, ale widac, ze ten zwiazek nie ma przyszlosci. Tak samo z reszta jak czytanie ze zrozumieniem (mowimy o cenach domen). W dalszym ciagu, dwuletnia rejestracja domeny PL w OVH jest tansza, a za odnowienie domeny COM chca 7 dyszek :) U huhu, jaka okazja.

 

Co do mego "bycia z konkurencji" - pudlo.

 

PS. Potrafisz czytac i ZROZUMIEC to co czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×