Skocz do zawartości
KapitanX

Wycena domeny smutasy.pl

Polecane posty

Hej,

chciał bym pozyskać wycenę domeny smutasy.pl przy okazji chętnie poznam wycenę i opinię na temat domeny łącznie z serwisem, który pod nią jest, jako że ta domena nie jest bardzo wszechstronna to ten serwis jest chyba jednym z trafniejszych jej zastosowań.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. IMO szkoda postów na odpowiadanie "ile warta jest domena". Powinni ustawowo zakazać takich tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. IMO szkoda postów na odpowiadanie "ile warta jest domena". Powinni ustawowo zakazać takich tematów.

Żarcik taki.

 

Swoją drogą, wydawało mi się, że tego typu tematy są zakazane w regulaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo jeśli to mój błąd, ale Panie Miłoszu pańska ironia powinna być raczej skierowana w stronę opisu działu forum a nie mojego postu... "Przechwytywanie, parkowanie, domeny a prawo, wycena domen" no chyba że ja źle rozumiem pojęcie "wycena".

 

Pozdrawiam i Polska górą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie rozumiem tych pytań. Domena jest warta tyle, ile ktoś chce za nią dać. Proste. Jak sprzedasz za 9857925732 zł to się ciesz. Ale być może okaże się, że opchnieszą ją za 5 zł. I kogo będziesz winił? Ludzi z forum, bo wycenili na 5,50, a Ty dostałeś 5 zł za nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o konkretną wycenę (no chyba ze padła by propozycja)... oczywiście rozumiem że domena jest warta tyle ile ktoś za nią da... ale czemu nie zrobić darmowego rozeznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah pewnie już na nią opcję założyłeś ;) A mówiąc serio, zarejestrowałem ją specjalnie pod ten serwis, jest to potocznie używane słowo przez młodzież... no i teraz znając wynik wczorajszego meczu dzięki niej mogę być bogaty jak to zasugerował sshd hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh! tak... ambitny komentarz. Mam nadzieję, że to LH to nie kolejna kopia firmy hostingowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna kopia demotywatorów? Oh! Tak!

 

@Nie prowokuj..

 

Oh! tak... ambitny komentarz. Mam nadzieję, że to LH to nie kolejna kopia firmy hostingowej?

 

Czytaj to co piszą do Ciebie ludzie bo jednak wiedzą co piszą.

Chciałeś dostać opinie dostałeś nie miej pretensji teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz znając wynik wczorajszego meczu dzięki niej mogę być bogaty jak to zasugerował sshd hehe

ta kokosów nawalisz nie będziesz wiedział komu ją sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"smutasy" - Około 78,000 wyników (0,15 s)

"spoko" (potocznie używane słowo przez młodzież) - Około 29,700,000 wyników (0,24 s)

 

Nie wiedziałem, jakie słowo wybrać do porównania, ale różnica jest widoczna. Jeśli już rejestrujesz domenę sprawdź, ile tej "młodzieży" używa takiego słowa.

 

"smutki" - Około 1,690,000 wyników (0,23 s)

Cena domeny smutki.pl to 70zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kolopik a kto powiedział, że nie sprawdziłem? @elcct panie sarkazm, takie komentarze powinny być karane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×