Skocz do zawartości
KapitanX

znajdzki.pl

Polecane posty

Hej,

chciał bym prosić o opinię o stronie znajdzki.pl

 

Na stronie jest możliwość dodawania przez zarejestrowanych użytkowników obrazków, filmików oraz ciekawych linków. Wszystko z tytuałami, opisami oraz podziałem na kategorie.

 

Domena pochodzi od słowa znaleźć, słowo znajdzki przyjęło się w środowisku graczy, okresla ono dodatkowe ukryte przedmioty jakie gracz może znaleźć w grze.

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez KapitanX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię. Chciał bym usłyszeć również opinię innych co do loga (reszty serwisu też oczywiście) jeśli zdanie na jego temat będzie zgodne to będę musiał je przerobić.

 

btw. co sądzicie o otwieraniu obiektów po kliknięciu na głównej w nowej zakładce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podzielenie się preferencjami jednak prosił bym o wartościowe opinie. Jak ktoś mi napisze "podoba mi się bo lubię tego typu serwisy" to troszkę mija się z celem :/ mam na myśli, że nastawienie do ogółu nie jest konkretną opinią na temat mojej strony.

Edytowano przez KapitanX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronka fajnie zrobiona, jednak wkurza mnie to ładowanie podczas, gdy przesuwam w dół. Ładowanie i ładowanie... Powinieneś ustawić więcej obrazków na jednej stronie. Poza tym jest okej, przyjemna dla oka, logo fajne biggrin.png

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz trochę racji co do ładowań. Chciałem w ten sposób zmniejszyć czas oczekiwania na załadowanie kolejnych partii. Jednak wzorowałem się na moim troszkę "wolnym" internecie i chyba pora to ponownie przemyśleć.

 

A co z otwieraniem obiektów w nowej karcie? sądzicie, że jest to w miarę naturalne i wygodne?

Edytowano przez KapitanX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepszy byłby podgląd na tej same stronie, a nie kolejnej. Tak, jak powiększasz obrazek na onecie :D Nie wiem jak to nazwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×