Skocz do zawartości
Cad0s

Czy ktoś korzystał ? blue-net.pl

Polecane posty

Witam znalazłem dziś ciekawy hosting w miarę tani lecz dużo daj

i ttu pytanie czy ktoś korzystał usług jakie prowdzi strona blue-net.pl

 

Jeżeli tak to poproszę o opinię

Jak się sprawuje

Jaki jest czas uptime

Czy hosting miewa częste przerwy techniczne

 

Bedę wdzięczny

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znalazłem przypadkowo na allegro.pl

http://allegro.pl/hosting-www-powierzchnia-5gb-bez-limitu-rok-i2393680406.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DANE KONTAKTOWE

Blue-NET Agencja Reklamowa

Stara Łomnica 33

57-500 Bystrzyca Kłodzka

 

gg: 4530947

tel: +48.725-006-140

e-mail: biuro@Blue-NET.pl

Liczy się jako dane firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no dobra jak mówisz szukam dalej bo mają bardzo okazyjną za małą cenę Host Normal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Tu

Blue-NET Agencja Reklamowa

Stara Łomnica 33

57-500 Bystrzyca Kłodzka

 

a na allegro

 

Mateusz Serwinowski

Silver-NET Mateusz Serwinowski

Stara Łomnica 33

57-521 Stara Łomnica

REGON: 021536738

NIP: 881-147-00-92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynik poszukiwań

 

 

 

NAZWA DOMENY:

blue-net.pl

typ abonenta:

organizacja

serwery nazw:

ns11.az.pl. [85.232.252.194]

ns10.az.pl. [109.234.110.100]

ns12.az.pl. [89.171.29.77]

utworzona:

2011.09.29 14:11:28

ABONENT:

firma:

Silver-NET Mateusz Serwinowski

ulica:

Stara Łomnica 33

miasto:

57-521 Stara Łomnica

lokalizacja:

PL

telefon:

+48.72506140

 

Wyszukiwarka:

https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/Search.aspx

 

Pokazuje:

MATEUSZ SERWINOWSKI Silver - NET

Przedsiębiorca: MATEUSZ SERWINOWSKI

NIP: 8811470092 , REGON: 021536738

Edytowano przez sshd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie nie widzę danych firmy, ten ich cms też wygląda jakby go gimnajalista robił.. skąd ich wziąłeś?

 

Witam wszystkich smile.png

 

Kolego @ZoomMpl to że masz swoją firmę, swoją ofertę oraz nie podoba Ci się konkurencja to nie mój problem smile.png ale po Twoich wypowiedziach, które przeczytałem daj sobie na wstrzymanie smile.png w ten sposób nie zdobędziesz klientów tongue.png

 

a tak dla wiadomości obecne dane firmy:

 

Silver-NET Mateusz Serwinowski

Stara Łomnica 33; 57-521 Gorzanów

NIP 881-147-00-92 // Regon 021536738

 

 

Chciałem tylko wyjaśnić rozbieżności nazwy Blue-NET i Silver-NET smile.png

 

Na chwilę obecną firma nazywa się Silver-NET, a będzie zmieniana na Blue-NET.

Edytowano przez Blue-NET.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego @ZoomMpl to że masz swoją firmę, swoją ofertę oraz nie podoba Ci się konkurencja to nie mój problem smile.png

 

Nie jestem właścicielem Sys-Comu ;)

Wyraziłem swoją prywatną opinie - ale najlepiej od razu stwierdzić, "bo konkurencja"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem właścicielem Sys-Comu wink.png

Wyraziłem swoją prywatną opinie - ale najlepiej od razu stwierdzić, "bo konkurencja"..

Jakież to by było piękne gdyby wystarczyło wysłać pracownika do "działań specjalnych", żeby tylko nie podpaść pod ustawę o nieuczciwej konkurencji...

... ale życie niestety piękne nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem właścicielem Sys-Comu wink.png

Wyraziłem swoją prywatną opinie - ale najlepiej od razu stwierdzić, "bo konkurencja"..

 

Bo patrząc się na dzisiejsze czasy, tak wyglądają wypowiedzi osób którym nie jest w smak kolejna firma o podobnej działalności :P Jesteśmy tyko ludźmi każdy ma prawo wyrazić swoją opinię ale także się rozwijać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopasowanie do klienta 0/10, cena 5/10, Terminowość -1000/100, Kontakt 1,5/100. Problemy z CMS które oferuje firma, wychodzą po miesiącu użytkowania - zatem nie polecam, gdyż wprowadzenie ODPŁATNIE poprawek stanowi problem ogromny problem, rozmowy z właścicielem Blue-NET na temat poprawek są prowadzone od miesiąca. Start zlecenia miał miejsce w październiku i nadal nie jest ono zakończone - a mamy styczeń. Zanim zdecydujesz się na usługi w tej firmie, zastanów się 101x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Złota łopata :)

 

Dział opinie, więc ja łopatki nie przyznaje ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra cena, directadmin, ssh, duża z niżka za wykupienie na 2 lata, na pierwszy rzut oka wygląda atrakcyjnie

w 3 przeglądarkach klikałem na kup-teraz hosting 2GB 1 rok i bez reakcji, http://blue-net.pl/serwery/serwery-www/serwer-mini-2gb_1.html - "Strona Główna > Serwer MINI 2GB > Serwer MINI 2GB >. Serwer MINI 2GB" (razem 6GB xD), a telefon: "wybrany numer jest niedostępny"

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra cena, directadmin, ssh, duża z niżka za wykupienie na 2 lata, na pierwszy rzut oka wygląda atrakcyjnie

w 3 przeglądarkach klikałem na kup-teraz hosting 2GB 1 rok i bez reakcji, http://blue-net.pl/serwery/serwery-www/serwer-mini-2gb_1.html - "Strona Główna > Serwer MINI 2GB > Serwer MINI 2GB >. Serwer MINI 2GB" (razem 6GB xD), a telefon: "wybrany numer jest niedostępny"

 

 

i na odebrane połączenie od tego Pana nie ma co liczyć, także w razie problemów technicznych - reakcja Pana Mateusza jest zerowa [0]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopasowanie do klienta 0/10, cena 5/10, Terminowość -1000/100, Kontakt 1,5/100. Problemy z CMS które oferuje firma, wychodzą po miesiącu użytkowania - zatem nie polecam, gdyż wprowadzenie ODPŁATNIE poprawek stanowi problem ogromny problem, rozmowy z właścicielem Blue-NET na temat poprawek są prowadzone od miesiąca. Start zlecenia miał miejsce w październiku i nadal nie jest ono zakończone - a mamy styczeń. Zanim zdecydujesz się na usługi w tej firmie, zastanów się 101x.

 

 

Po pierwsze gratuluję podejścia bo skrypt spełnia pierwotne założenia ze zlecenia, a wprowadzenie poprawek wartych np. 400zł za oferowaną przez Panią 80zł kwotę, chyba każdy jest w stanie no zrozumieć informację z którą Ta Pani ma kłopot "cena nie jest adekwatna i nie podejdę się wykonania zlecenia za tą kwotę". A Pani tego nie rozumie do tego, załączyła swoje rozdwojenie jaźni zaczyna wyzywać przez telefon i nęka o rożnych porach dnia telefonami z różnych numerów. Pomijając fakty, dziękuję za odświeżenie tematu i reklamę ;) czasami nawet negatywna reklama jest w stanie wygenerować dodatkowy zysk ;) Co do systemu i jego kłopotach trwają poprawki skryptu ze względu na dołożenie nowych pozycji do oferty, z tego powodu zostało wyłączone składanie zamówień.

Edytowano przez Blue-NET.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po pierwsze gratuluję podejścia bo skrypt spełnia pierwotne założenia ze zlecenia, a wprowadzenie poprawek wartych np. 400zł za oferowaną przez Panią 80zł kwotę, chyba każdy jest w stanie no zrozumieć informację z którą Ta Pani ma kłopot "cena nie jest adekwatna i nie podejdę się wykonania zlecenia za tą kwotę". A Pani tego nie rozumie do tego, załączyła swoje rozdwojenie jaźni zaczyna wyzywać przez telefon i nęka o rożnych porach dnia telefonami z różnych numerów. Pomijając fakty, dziękuję za odświeżenie tematu i reklamę ;) czasami nawet negatywna reklama jest w stanie ruszyć zyski ;) Co do systemu i jego kłopotach trwają poprawki skryptu ze względu na dołożenie nowych pozycji do oferty, z tego powodu zostało wyłączone składanie zamówień.

 

Proszę zacytować którego kol wiek meila - czy rozmowę w której ustaliłam z Panem cenę poprawkę - bo póki co jest mi wiadomo ze 20grudnia miał się Pan zapoznać z listą i ją wycenić :) także straszne bzdury na swoją obronę zostają przedstawione. Gdyby to co napisałam wyżej nie byłoby prawdą, temat zostałby bez echa :) Nie mam kilku numerów - Pan ma 1 i nie za bardzo sobie Pan radzi z odebraniem "zielonej słuchawki" :) Także chyba ktoś inny jeszcze nęka telefonami blue-net - przykre :)

 

ps: cms który został mi sprzedany jest zablokowany tak aby nikt nie mógł wy-edytować poprawek które zleciłam Panu Mateuszowi do wyceny i realizacji. Dodam że funkcje "delete" w 80% nie działa, czyli coś wprowadzone raz na stronę nie ma możliwości usunięcia. Czy np ta poprawka jest z mojej winy? Nie sadzę :) Jednym słowem oszustwo na skalę światową - z tupetem i pełną premedytacją bez dwóch zdań.

Edytowano przez inspireo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę zacytować którego kol wiek meila - czy rozmowę w której ustaliłam z Panem cenę poprawkę - bo póki co jest mi wiadomo ze 20grudnia miał się Pan zapoznać z listą i ją wycenić :) także straszne bzdury na swoją obronę zostają przedstawione. Gdyby to co napisałam wyżej nie byłoby prawdą, temat zostałby bez echa :) Nie mam kilku numerów - Pan ma 1 i nie za bardzo sobie Pan radzi z odebraniem "zielonej słuchawki" :) Także chyba ktoś inny jeszcze nęka telefonami blue-net - przykre :)

 

ps: cms który został mi sprzedany jest zablokowany tak aby nikt nie mógł wy-edytować poprawek które zleciłam Panu Mateuszowi do wyceny i realizacji. Dodam że funkcje "delete" w 80% nie działa, czyli coś wprowadzone raz na stronę nie ma możliwości usunięcia. Czy np ta poprawka jest z mojej winy? Nie sadzę :) Jednym słowem oszustwo na skalę światową - z tupetem i pełną premedytacją bez dwóch zdań.

 

Funkcja usuwania nie działa :) jak ktoś używa nadal ie w wersji 5 i ma problem z jQ to niestety niektórych rzeczy nie przeskoczy skrypt ;) To forum wydaje mi się że nie jest w tej tematyce przede wszystkim :) Aby Pani mogła dawać upust swoim emocją ;) Bo każdy telefon który odebrałem z numeru Pani czy losowego innego połączenia był niemal za każdym rozmową z Paną a głos nie kłamie :P więc z 1dnego tylko numeru Pani nie dzwoniła ;) a jeszcze każdy telefon zaczynał się od darcia "mordy" ... tak skrypt php, ze smarty i jQ polokowany do edycji xD litości to nie kod ASP.net który się kompiluje i potrzeba źródła do edycji :) tutaj wszystko można edytować w plikach ;) ionCube nie został użyty do zakodowania plików :) Polecam do-edukowanie a następnie zabranie się za prowadzenie firmy z dziedziny tworzenia stron internetowych i próby niszczenia konkurencji. btw to stronka http://inspireo.pl/ o ile widzę działa bez problemu więc nie rozumiem podstaw do oczerniania i zniesławiania ;] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

 

Funkcja usuwania nie działa :) jak ktoś używa nadal ie w wersji 5 i ma problem z jQ to niestety niektórych rzeczy nie przeskoczy skrypt ;) To forum wydaje mi się że nie jest w tej tematyce przede wszystkim :) Aby Pani mogła dawać upust swoim emocją ;) Bo każdy telefon który odebrałem z numeru Pani czy losowego innego połączenia był niemal za każdym rozmową z Paną a głos nie kłamie :P więc z 1dnego tylko numeru Pani nie dzwoniła ;) a jeszcze każdy telefon zaczynał się od darcia "mordy" ... tak skrypt php, ze smarty i jQ polokowany do edycji xD litości to nie kod ASP.net który się kompiluje i potrzeba źródła do edycji :) tutaj wszystko można edytować w plikach ;) ionCube nie został użyty do zakodowania plików :) Polecam do-edukowanie a następnie zabranie się za prowadzenie firmy z dziedziny tworzenia stron internetowych i próby niszczenia konkurencji. btw to stronka http://inspireo.pl/ o ile widzę działa bez problemu więc nie rozumiem podstaw do oczerniania i zniesławiania ;] pozdrawiam

Więcej :mellow::blink::mellow::angry::blink::wacko::(:mellow::D się nie dało?

Z takim offtopem to zapraszam na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×