Skocz do zawartości
wswwsw

(gdzie)hosting - 3 strony, kilka domen, niewielki ruch:)

Polecane posty

witam,

obecnie mam wszystko w Glowie*, ale to porazka, sami zreszta wiecie najlepiej..

 

Wystarcza mi tam mini hosting za ok 50zl/rok, mam 3 strony, kilka domen *.pl i com, kilka kont pocztowych (korzystam z catch all).

Chcialbym to wszystko gdzies przeniesc, chetnie w podobnym budzecie jak da rade.

 

Mozecie cos podpowiedziec pod tym katem?

bede wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co w głowie ci nie pasuje żauważyłem że ostanio mają masakryczne lagi bynajmniej serwer zuzia ten z Holandi Obciążenie serwera: 20.67

może biznes-host.pl lub mzone.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie to są strony, jaki skrypt, ile odwiedzin, a najlepiej podaj obciążenie wygenerowane dla Twojego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Glowa nie ma prawie kontaktu to duzy problem, mam serwer w holandii, strasznie wolny ostatnio.

 

Miesieczny transfer ponizej 3Gig, uzywam 3x my sql,

Edytowano przez wswwsw (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to mogę ci podać nr tel dogłowy niech cię na atmana przeneisie tam lagów nie ma bo mam klijenta z tym serwerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Propozycja wysłana na PW. W przypadku pytań proszę pisać na tomviewitsupport.com lub bezpośrednio przez panel klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki, ale glowe juz sobie odpuszczam, jest zakladka 'szybki kontakt' na jego stronie glownej, kilka razy potrzebowalem pilnego kontaktu, ani to gg, ani @, ani formularz nic przez pare dni nie raczylo odpowiedziec, to kowbojka, juz mi sie znudzilo:)

 

ionic? firehost? biezneshost? pierwsze dwa po taniosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki, rozejrze sie, maly zuczek jestem wiec na mnie pierwszego miliona sie nie zarobi;)

 

 

ja bym obstawiał na te 3

bizens-host.pl

mzone.pl

castpol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki, rozejrze sie, maly zuczek jestem wiec na mnie pierwszego miliona sie nie zarobi;)

podałem ci te sprawdzone i cena nie za duża no i kontakt znakomity w przypadku awari o ile taka się zdaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i o to chodzi, dzieki RafoX.

 

podałem ci te sprawdzone i cena nie za duża no i kontakt znakomity w przypadku awari o ile taka się zdaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i o to chodzi, dzieki RafoX.

nie ma problemu jak bedziesz miał jeszcze jakieś wątpliwości to pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie "coś się podziało z GN".

Zanim kupisz jakiś nowy hosting to najpierw go przetestuj.

Ja teraz testuję Mzone pakiet MZ ONE i mam właśnie pierwszy problem obciazenia CPU aż się zdziwiłem bo mam odwiedzalność na poziomie 35 wejść dziennie.

Kontakt jest oczywiście bardzo dobry. Właśnie napisałem ticketa z problemem i czekam na odpowiedź.

Jak będziesz tam testował pakiet to nie krępuj się pytać o obciążenie CPU twojego konta na czacie.

Wstępnie mi sie tam podoba ale mam niestety sporawy limit finansowy dzięki uprzejmości GN więc trzymam za siebie kciuki aby MZ ONE podołał mojej stronce :)

Za chwile tak na wszelki wypadek zabieram się do testowania Biznes-Hosta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz testuję Mzone pakiet MZ ONE i mam właśnie pierwszy problem obciazenia CPU aż się zdziwiłem bo mam odwiedzalność na poziomie 35 wejść dziennie.

A to Ty wink.png

Kontakt jest oczywiście bardzo dobry. Właśnie napisałem ticketa z problemem i czekam na odpowiedź.

Odpowiedź już dawno czeka na Ciebie.

 

Posprawdzaj wtyczki w tym Wordpresie, coś tam nie gra.

 

Albo masz jakiegoś trojana w kodzie, albo masz jakąś wtyczkę która działa w tle i zabiera transfer.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie "coś się podziało z GN".

Zanim kupisz jakiś nowy hosting to najpierw go przetestuj.

 

z tego co wiem to od jakiegoś tygodnia serwer zuzia ledwo działa mam klijenta co ma na polskim atmanie (monika) i wszystko gra ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zuzia umiera bo już jest stara monika jeszcze chodzi ale i podobnie, padnie jak ta pierwsza. A wracając do tematu za 50 zł masz tyle tego że naprawdę przejmować się nie trzeba czy znajdziesz. Mzone dobry wybór podobnie jak Castpol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to Ty wink.png

 

Odpowiedź już dawno czeka na Ciebie.

 

Posprawdzaj wtyczki w tym Wordpresie, coś tam nie gra.

 

Albo masz jakiegoś trojana w kodzie, albo masz jakąś wtyczkę która działa w tle i zabiera transfer.

Tak to Ja ;D

 

Odpowiedź już przeczytana i nowe pytanie wysłane :)

 

Właśnie przeglądam wtyczki i za chwile zabieram się za szukanie dziwnych wpisów w kodzie.

Brak wtyczek działających w tle.

 

Możliwe też, że kilkunastu nadgorliwych testerów wlazło w tym samym czasie i zaczęło mi zbytnio buszować po stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro ktoś tam zerknie na Twoje konto i sprawdzi co tam masz.

 

Zerknął i rozłożył ręce bo wszystko wygląda ok. :)

Ja zerknąłem, przeskanowałem pod kątem trojanów i innego badziewia i jest ok.

Jedyny pomysł jaki mi podsunięto to optymalizacja samego WP... i chyba miał rację bo nie zwróciłem uwagi, że podczas przenosin samo wyłączeniu uległy dwie ważne wtyczki optymalizujące. Jedna do treści druga do baz danych. Właśnie je odpaliłem i zobaczymy co to będzie. Jak nic nie będzie to biznes-host daje 5% CPU albo zadekuję się chwilowo u znajomego na unixstormie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pobaw się skryptem, na tak małą stronę to naprawdę dziwne.

Wordpress jednak potrafi robić takie żarty, poszukaj jakiegoś specjalistę to Ci go zoptymalizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pobaw się skryptem, na tak małą stronę to naprawdę dziwne.

Wordpress jednak potrafi robić takie żarty, poszukaj jakiegoś specjalistę to Ci go zoptymalizuje.

Wiem, że dziwne. Przez dwa lata nie miałem problemu z CPU (4%) a tu po przenosinach taki zonk.

Na chwilę obecną mam tyle samo wejść co wczoraj i o 50% mniej wywołań więc jest dobrze no i po odpaleniu wtyczek stronka ewidentnie przyspieszyła. Może przerzucił bym się na inny CMS bo jestem świadom, że WP lubi wyciąć numer ale niestety WP ma najlepszą moim zdaniem wtyczkę do śladów GPS przeliczanych po stronie serwera.

Wieczorkiem sprawdzę obciążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×