Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DeefJam

Jakie parametry pod 100 slotowy server TS3

Polecane posty

Witam smile.png

Wraz z kilkoma kolegami chcemy postawić nasz własny serwer TeamSpeak3 dla graczy itp.

Problem jest w tym że nie wiemy jakie parametry powinien posiadać taki server

Prosił bym państwa pomoc a mianowicie jakie minimalne parametry musi posiadać VPS aby utrzymać tylko i wyłącznie 100 slotowy server TeamSpeak3, nie proszę o polecanie serwisu lecz konkretne informacje smile.png

 

DeefJam

Edytowano przez DeefJam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie każdy vps kupiony we firmach oferujących się na wht powinien ci wystarczyć - nawet na łaczu 10Mbit śmigają aż miło przy najmniejszych pakietach.

 

Edit:

 

http://magicts.pl/monitor/ - prykładowy podgląd, a na stronce z boku masz info ile slotow zajętych itp.

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im więcej osób online tym więcej cpu. Obciążenie średnie ramu ~300Mb.

 

Jeżeli serio będzie to 100 osób online to bierz już jakiegoś słabego dedyka.

Edytowano przez kcp (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Marku, wracając do tematu tak jak pisal wyzej Marek u każdej z firm na najniższym pakiecie poleci tobie ts3 100slot. np. 256mb ram, 1ghz, 10gb dysk, 10mbit łącza, na takim vpsie ts będzie chodził komfortowo.

 

Im więcej osób online tym więcej cpu. Obciążenie średnie ramu ~600Mb.

 

Jeżeli serio będzie to 100 osób online to bierz już jakiegoś słabego dedyka.

Sorry ale takich głupot to ja nigdy nie czytałem, chyba że chcesz stawiać farme serwerów to rozumiem, ale tak z 10tyś slotów.

Polecam przeczytać tobie to: http://teamspeak.az....speak_Wymagania

 

Zaskocze cię również tym że mój ts3 swego czasu kiedy siedziało po 400-500os Online stał na vps ovz 1.5Gb Ram, 2GHz Cpu, 35Gb Dysk, 100Mibit łącze bez limitu. I nie było problemu ping ok, i na tym vps było zajęte koło 300mb ram. Więc nie wiem z kad masz takie info..

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Marku, wracając do tematu tak jak pisal wyzej Marek u każdej z firm na najniższym pakiecie poleci tobie ts3 100slot. np. 256mb ram, 1ghz, 10gb dysk, 10mbit łącza, na takim vpsie ts będzie chodził komfortowo.

 

 

Sorry ale takich głupot to ja nigdy nie czytałem, chyba że chcesz stawiać farme serwerów to rozumiem, ale tak z 10tyś slotów.

Polecam przeczytać tobie to: http://teamspeak.az....speak_Wymagania

 

Zaskocze cię również tym że mój ts3 swego czasu kiedy siedziało po 400-500os Online stał na vps ovz 1.5Gb Ram, 2GHz Cpu, 35Gb Dysk, 100Mibit łącze bez limitu. I nie było problemu ping ok, i na tym vps było zajęte koło 300mb ram. Więc nie wiem z kad masz takie info..

 

Na specyfikacji

CPU: 2 GHz

ram: 2GB

 

Przy 200 osobach padał i przeniosłem na dedyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeżeli potrzebujesz darmowy serwer TeamSpeak 3, to zgłoś się na Mikorol@gmail.com

Dostaniesz dla siebie odpowiedni serwer + trochę instrukcji jakbyś potrzebował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im więcej osób online tym więcej cpu. Obciążenie średnie ramu ~300Mb.

 

Jeżeli serio będzie to 100 osób online to bierz już jakiegoś słabego dedyka.

Nagle zmieniłeś zapotrzebowanie na ram;o

 

Specyfikacja którą podałeś pociągnie spokojnie 400os Online.

Ba mój obecny vps ciągnie do 300os online:> vpsa miałeś chyba w lipnej firmie z niegwarantowanymi zasobami.

Podałem ci link, i w nim masz oficjalne parametry by swobodnie serwerek Sobie stał.

 

Btw. Również postawie serwer 100slot za free, jeżeli jesteś zainteresowany odezwij się PW.

 

Sprawdziłem pobór mojego ts3 gdzie jest obecnie 80os online i wychodzi 3.4% CPU 2x2.3Ghz(156Mhz) i 2.5% Ram z 1GB (25mb)

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce za darmo TS3 to zapraszam na prv, odpale na nowym porcie bo i tak serwer się nudzi, a po co ma się marnować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×