Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kvs

Darmowe VPS-y na FB

Polecane posty

Firma Host1Free rozda na FB dla swoich fanów 20 tyś bezterminowych serwerów VPS:

wysarczy polubić ich i czekać na zaproszenie jak będą rozdawać. http://www.facebook.com/Host1Free

Parametry VPS-a :

  • 128MB RAM for each VPS;
  • 10GB Disk Space (dedicated);
  • Unlimited Bandwidth;
  • OpenVZ Powered Virtualization;
  • High Availability;
  • Tons of OS Templates;
  • SolusVM as Control Panel;

Mam nadzieje że przyda wam się to info, a tak pozatym to mój pierwszy post także pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ciekawe, a jak to rozdanie będzie się odbywać i kiedy ono będzie? Z ciekawości polajkowałem i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ile one będą działać :)

 

bezterminowych serwerów VPS

 

To może wiele znaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta może pewien okres jest za darmo a jak będzie się płacić to będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na profilu była wzmianka żę będą całkowicie za free, z możliwością migracji na płatne. Coś ala Pipni tylko że dla wszystkich no i bardziej wydajne.

Edytowano przez kvs (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to warto czekać, przyda się do małych testów bądź na fast download.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to jest tylko 90% upust na tego vpsa i to za pierwszy miesiąc później każdy kolejny po normalnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to jest tylko 90% upust na tego vpsa i to za pierwszy miesiąc później każdy kolejny po normalnej cenie.

 

patrzysz zupełnie co innego, darmowe będą na specjalne kody narazie rejestracja jest zamknięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszło małe sprostowanie co do pamięci, ma być 128 MB gwarantowanej do 1GB Burst. Całkiem fajnie będzie to wyglądało

.http://www.host1free.com/forum/service-news-updates/6723-free-vps-way.html

Edytowano przez kvs (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jak coś będzie ruszało z darmowymi vpsami dajecie znać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 tysiecy VPSów z takimi parametrami to lekko licząc co najmniej 500 serwerów dedykowanych (i to naprawdę dobrych typu 4 procesory, 32 GB RAM itd) licząc maksymalne upchanie kontenerów na jednym nodzie.. naprawde myślicie, że to jest realne? To zapewne zwykła farma fanów, jak te darmowe koszulki i inne bzdety.

Edytowano przez MikeJones (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jak coś będzie ruszało z darmowymi vpsami dajecie znać na forum.

 

Tak, Tak.. Jedna wielka podpucha... Home tak samo kampania wielka, a nie słyszałem aby ktoś dostał wspomniany serwer na testy, tak samo będzie tutaj. Era darmowych VPS coś jak pipni już dawno za nami.. Zresztą wolę wydać te 19 zł, i wiedzieć co i jak, niż ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nie zamieza stawiać na tym czegoś "poważnego", zresztą zobaczymy będzie co będzie, może to wałek a może prawda nic nas to nie kosztuje

Edytowano przez kvs (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

 

Tak, Tak.. Jedna wielka podpucha... Home tak samo kampania wielka, a nie słyszałem aby ktoś dostał wspomniany serwer na testy, tak samo będzie tutaj. Era darmowych VPS coś jak pipni już dawno za nami.. Zresztą wolę wydać te 19 zł, i wiedzieć co i jak, niż ..

Wyczyść uszy to usłyszysz o home :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzebracki

20 tysiecy VPSów z takimi parametrami to lekko licząc co najmniej 500 serwerów dedykowanych (i to naprawdę dobrych typu 4 procesory, 32 GB RAM itd) licząc maksymalne upchanie kontenerów na jednym nodzie.. naprawde myślicie, że to jest realne? To zapewne zwykła farma fanów, jak te darmowe koszulki i inne bzdety.

 

Z kąd takie wyliczenia ?

 

gdzie na jednym chassis można zaalokować 32 procosory, ile ramu, nie wamietam ? kilka TB ?

Ile corów 512 ?

Chyba dobrze policzyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. informacji z fb jutro ma być rozlosowany pierwszy 1000 darmowych serwerów. Wydaje mi się że pojutrze będzie wielu rozczarowanych ale kto wie ? Może akurat faktycznie coś z tego będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuje że to jest lipa, z początku myślałem że faktycznie coś organizują, ale teraz widze że zwlekają z dnia na dzień, tu chodzi wyłącznie o nabicie sobie fanów na FB, same teksty (zaproscie znajomych itd.) , czyli wychodzi na to ze to jeden wielki blef

Edytowano przez kvs (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×