Skocz do zawartości
Igorek

Konfiguracja Serwera VPS

Polecane posty

Zlecę konfigurację i instalacje Serwera VPS a konkretnie panelu ISP Config tak by wszystko idealnie działało

 

płacę 50-60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie cała godziny roboty nawet nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Przecież to nie cała godziny roboty nawet nie.

 

Instalacja tak, konfiguracja? Może...

 

Z resztą co z tego że godzina :) Usługa kosztuje hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Za 50 zeta to ci można wklepać kilka komend odpowiedzialnych za instalację i tyle. Dodaj do tej kwoty 250 PLN to wtedy możemy porozmawiać kogo by tu polecić kto zrobi to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiłem swoją ofertę na PW. Jednakże cena "trochę" większa, niż przewidział Pan w swojej ofercie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem już kogoś kto mi to zrobił na innym forum za kwotę 100 zł i jak na razi jestem zadowolony i dał gwarancje na 30 dni. Tak, że dziękuje za zainteresowanie i temat można zamknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porządny administrator (nie licząc "po znajomości") za 100 zł to nie ruszy serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jestem niemal pewien że zaraz będzie ponowne szukanie admina i wymuszony wzrost widełek cenowych :)

 

A za stówę to mi admin z WHT jakieś tam duperele robił na VPS kilka lat temu, a nie instalację i full konfigurację.

 

Chytry traci dwa razy i mam nadzieje że odczujesz to na własnym zadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie cała godziny roboty nawet nie.

 

Jak to tylko godzina to przecież możesz sobie sam zrobić, cennik jest nieubłagany, chyba że chcesz mieć to zrobione w 5 minut a zapłacisz za godzinę.

 

U nas za godzinkę pracy administratora zapłaciłbyś 90 złotych, co jeszcze nie jest najwyższą ceną w tym temacie.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ma działać tylko przez nie cały miesiąc a potem średnio mnie ochodzi jak to będzie działać. Ma wytrzymać tylko tyle. Nie ja za to płace, nawet gdy przestanie działać wszystko może iść przez mojego reseller w Biznes-Host. na tym vps prywatnych stronek bym nie postawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie widzę sensu pisania oferty na forum, z cenami które mogą wydawać się niesmacznym żartem. Jeżeli to ma działać tylko miesiąc, mogłeś sam to postawić, jeżeli nie masz umiejętności to pewnie tyle by wytrzymało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrafiłem zrobić tylko 1 rzeczy, resztę zrobiłem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie cała godziny roboty nawet nie.

Nie no jasne patrząc na wierzchołek góry jakim jest: http://jakilinux.org/administracja/bezpieczenstwo-i-linux-poradnik-mlodego-admina/ to tylko godzina

 

Ja poszukuję osoby/firmy ZAUFANEJ do skonfigurowania oraz ZABEZPIECZENIA serwera VPS oraz dodatków jakimi są apache2, PHP itd... oraz doinstalalowania m.in. poczty ioncube, zend. Proszę o kontakt podmioty które są WIARYGODNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o kontakt podmioty które są WIARYGODNE!

Godzina czy nie, ale za usługę płacisz odpowiednio do wymagań. No i czy dostałeś już od podmiotów niewiarygodnych oferty, że takowych wymagasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×