Skocz do zawartości
Redzik

Stronka firmowa

Polecane posty

Sam zacząłeś od flejma flash vs. reszta

 

Ja zacząłem ? czy twój kolega po fachu, pisać nie na temat. Jak chcecie się powymądrzać na temat Flash vs wasze języki. to znajdźcie odpowiednie temat a nie akurat ten. Tak jak napisałem i fachowcy nie czytają. Doskonale sobie zdaje sprawe że flash jest za waszymi ideałami.

 

Dobra nie mam zamiaru więcej z wami dyskutować i tak wiem swoje I każdy normalny racjonalny człowiek przyzna mi rację czyli.

1. Piszecie nie na temat. A czy prawdę czy nie to inna bajka.

2. Na forach internetowych moderatorzy usuwają posty nie związane z tematem zwłaszcza jeżeli prowadzą do jakichkolwiek spinek. Tutaj w ogóle temat powioniem zostac usunięty ze względu na to że usunąłem linka aby fachowcy anty flashowi nie mieli sposobności popastwienia się na flashem. Tak jak już wyżej pisałem czy maja racje czy nie to inna bajka.

3. Uważam że każda firma reklamujaca sie w internecie powinna mieć ujete swoje realizacje wraz z ceną. aby zwykły zielony człowiek miał jakieś odniesienie. Jeżeli nie ma takiego czegos to sa to naciągacze. Tutaj akurat to moje zdanie i nie musi się każdy z tym zgadzać. Argumenty kolegi wyżej do mnie nie trafiają. Kafelkarz za 1m położenia kafelków bierze np 50zł. to wiadomo że jak klient kupi zły klej to będzie musiał kupić drugi i musi dodatkowo zapłcić.Jjak sobie zażyczy dodaktkowy metr to tez będzie musiał dopłacić ale wiadomo ile kosztuje metr. Jakoś niektóre firmy maja cenniki na swoich stronch i nie kombinują tak jak naciągacze bez realizacji i cen. Potencjalny klient nie zna sie na tworzeniu stron. jak by się znał to by sobie zrobił sam. Więc przykład realizacji w zupełności mu wystarczy. + krótki opis co gdzie do czego.

 

Skończcie juz pisac o tym flashu albo załóżcie osobny temat. Temat był o wyglądzie strony. No i ewentualnie o wycenie ale tu raczej mogliby sie wypowiadac flashowcy i ci którzy sie tym zajmuja a nie antyflashowcy. Bo wiadomo jakie bea treści. NIEPOTRZEBNE. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×