Skocz do zawartości
Gość nrm

[DC] OVH Kanada

Polecane posty

TP ma porypane trasy.

Ruch nie idzie przez ovh.plix.pl a pcha się przez całe niemcy, potem do francji i do uk

 

Bo TP nie ma w PLIXie ? ani żadnym innym punkcie wymiany ruchu ;-) ?

 

Wiele sieci z Polski pcha ruch do TP przez Frankfurt - bo jest po prostu taniej.

Edytowano przez vlop (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Torrentowcy do USA nie wejdą. Nikt z was nie pomyślał o prawie tam, zupełnie inne i zupełnie inaczej funkcjonuje, francja na rynek usług torrent znacznie lepsza. Jakby ktoś chciał zobaczyć szybkość ładowania stronek z USA, to wieczorem parę linków zapodam jak zainstaluję DA i resztę tam testowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy czasem nie było dwa lata temu mowy o wpięciu TP do PLIXa?

Nie wiem na jakich zasadach, ale faktycznie nie mają wpięcia do plixa.

 

Po prostu poprzez punkt wymiany można było kupić łącze od TP, w ten sposób TPNET jest dostępnyw punkcie wymiany ruchu PL-IX. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Torrentowcy do USA nie wejdą. Nikt z was nie pomyślał o prawie tam, zupełnie inne i zupełnie inaczej funkcjonuje, francja na rynek usług torrent znacznie lepsza. Jakby ktoś chciał zobaczyć szybkość ładowania stronek z USA, to wieczorem parę linków zapodam jak zainstaluję DA i resztę tam testowo.

 

Kanada jest bardziej liberalna od USA więc może to mieć sens:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Krzysztof... błagam... nie nabijaj postów w taki sposób...

 

Każdy może mieć przecież swoje zdanie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce hosting to testowo moge odpalić konto na serwerze OVH z USA, konto na directadmin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×