Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
directoryseo.eu

Czy ktos mial juz doczynienia z tym hostingiem?

Polecane posty

Czy ktos z was juz testowal ten darmowy hosting 000webhost poniewaz oferta brzmi ciekawie. Darmowa oferta z podpieciem wlasnej domeny i bez reklam? Zastanawiam sie czy nie ma w tym jakis haczykow?

http://www.000webhost.com/

Edytowano przez directoryseo.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up racja,

 

Płacisz 100 zł / rok i masz dobry hosting wraz z supportem (a w 000 wątpie, że są bardzo "pomocni" )

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzymam tam stronkę...w sumie jakoś od paru miesięcy...no i...działa :)

 

przerw jeszcze w działaniu nie zauwarzyłem...jak na razie tyle mogę powiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkbewe

Na PiO można spotkać się z opiniami, że hosting lubi usuwać strony, które wg nich są brzydkie (nielegalne etc) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybierz jak już coś pewniejszy hosting darmowy ct8.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puki działa to jest ok. Schody się pewnie zaczną jak czegoś będziesz chciał albo trafisz na jakąś awarię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkbewe

Wybierz jak już coś pewniejszy hosting darmowy ct8.pl

Pod jakim niby względem pewniejszy? Bo prowadzi to osoba z WHT.pl?

Darmowe to darmowe - może się zwinąć w każdej chwili, a 000webhost istnieje przynajmniej tych 5 lat.

Edytowano przez Mkbewe (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zasada jest prosta, nie płacisz - nie wymagasz. Działa bo działa ale może nagle przestać działać i wtedy dupa blada. Chyba że dany darmowy hosting do czegoś się pisemnie zobowiązuje, do SLA 99,8% na przykład ale za free to nie liczyłbym nigdy na żadne gwarancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod jakim niby względem pewniejszy? Bo prowadzi to osoba z WHT.pl?

 

Nie tylko pod tym względem , miałem do czynienia z ich usługami i w 100% mogę polecić

a z 000webhost, brak jakiejkolwiek gwarancji stabilności usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkbewe

miałem do czynienia z ich usługami i w 100% mogę polecić

"ich"? Ja na tej stronie widzę tylko imię i nazwisko jednej osoby, która na dodatek swoimi wypowiedziami sprawia wrażenie, że jest niepełnoletnia (oczywiście mogę się mylić - wszak to tylko wrażenie).

Edytowano przez Mkbewe (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ich"? Ja na tej stronie widzę tylko imię i nazwisko jednej osoby, która na dodatek swoimi wypowiedziami sprawia wrażenie, że jest niepełnoletnia (oczywiście mogę się mylić - wszak to tylko wrażenie).

 

Co z tego że jest niepełnoletnia prowadzi darmowy hosting ma prawo do tego , wiek coś zmienia ? jeśli masz umiejętności i lubisz to co robisz to dasz rade tak myślę , a mówienie ze osoba jest niepełnoletnia jest całkowicie nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkbewe

Daj na luz, czy ja gdzieś napisałem że ktoś nie ma do czegoś prawa? wink.png

Ludzie lubią różnego rodzaju ekstremalne jazdy i trudno to komuś zabronić smile.png

Jednak pisanie, że hosting który działa od 5 lat jest mniej zaufany od tego prowadzonego od paru miesięcy przez osobę niepełnoletnią, która dziś może mieć w głowie hosting, a jutro dziewczyny jest totalnie bezzasadny ;)

Edytowano przez Mkbewe (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj na luz, czy ja gdzieś napisałem że ktoś nie ma do czegoś prawa?

 

Twoja wypowiedz tak zabrzmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem tam swoje stronki jak zaczynałem przygody z hostingami jakieś 4 lata temu, zamulał ładnie ale wszystko działało, reklam nie było, nie wiem jak jest teraz lecz kiedyś mozna było tego używać pod jakieś testowe strony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ich"? Ja na tej stronie widzę tylko imię i nazwisko jednej osoby, która na dodatek swoimi wypowiedziami sprawia wrażenie, że jest niepełnoletnia (oczywiście mogę się mylić - wszak to tylko wrażenie).

W razie wątpliwości możesz napisać email z pytaniem ile mam lat wink.png Choć i tak nie odpowiedziałbym, bo nie powinno nikogo to interesować. Jeśli już tak bardzo musisz wiedzieć, to możesz zajrzeć do profilu. Tam jest napisane.

Nie wiem dlaczego temat zszedł na moją osobą, choć nie uczestniczyłem dyskusji, ale cóż.

Nie chcesz, nie korzystaj z usług Ct8 - przecież nikomu nie każę

 

Mimo wszystko cholernie mi miło, że ktoś docenia to, co robię :)

 

Pozdrawiam,

Kacper

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda że 000webhost lubi usuwać strony zazwyczaj gdy twoja strona ma za mały lub za duży traffic. (co jest dziwne, ale takie maja widocznie zasadę dzialania).

 

Zobacz 4un.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×