Skocz do zawartości
kaju007

Konto hostingowe zablokowane

Polecane posty

Witam

Posiadałęm konto hostingowe w firmie twojhost.pl. Minął rok opłacenia serwisu, kontaktowałem się drogą mailową o przedłużenie i o wystawienie fv żeby przedłużyć zero odpowiedzi, kontakt telefoniczny zero odpowiedzi i tak sobie minął rok a tu konto zablokowane nic nie działa. Można starać się jakoś odzyskać dane?

Tak jak wspomniałem o próbach kontaktowania się się z w/w firmą ale bez skótku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie usunęli kopii zapasowych, to masz szanse odzyskać dane.

Zapytaj tylko siebie dlaczego nie zrobiłeś tej kopii samodzielnie i nie ściągnąłeś jej na swój komputer.

 

Nie pozostaje Ci nic innego jak czekać i nadal próbować skontaktować się z firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie kontak, jezeli konto usuneli to pewnie jeszcze mają backupy wtedy niema problemu. Musisz kontaktować sie z nimi i pytać czy odblokują konto na 24h w celu odzyskania danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przyznam się że miałem backup i odzyskałem prawie wszystko oprócz jednej domeny. Ale moim zdaniem to powinienem zostać poinformowany o takim fakcie, ale nie dziwie się jak prosiłem ich o wystawienie fv paroma mailami, tel nie odbierają itp. To pewnie przepadnie strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wyslij im jakieś pisemko z ZPO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozumiem to konto zostało zablokowane a nie usunięte. Jeśli tak to wszystkie dane nadal na nim są, kwestia tylko odblokowania konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy zawieszeniu konta masz taki sam komunikat.

Wejdź na adres strony i zobacz czy wyświetla ci się komunikat "account suspended" czy może przeglądarka nie może odnaleźć strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×