Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
miguslaw

FreeBSD - Lib do php... :)

Polecane posty

Witam.

Poszukuję liba "l

ibphp5.so" pod FreeBSD, gdyż po zainstalowaniu apache + php, wciąż go nie posiadam.

Dokładnie:

libexec/apache/libphp5.so

Jeżeli ktoś ma możliwość i mógłby mi go upnąć/podesłać, będę dozgonnie wdzięczny.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jaki dokladnie dostajesz komunikat ? Tutaj bedzie raczej chodzilo o zwykle dowiazanie, ale glowy nie daje obciac. Mialem podobny problem tez pod fbsd i zwykle dowiazanie lib wystarczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×