Skocz do zawartości
Kolopik

Drastyczne.com.pl (+18)

Polecane posty

Witam, chciałbym zaprezentować Wam moją stronę Drastyczne.com.pl. Strona przeznaczona jest tylko dla widzów dorosłych ze względu na niektóre artykuły czy zdjęcia.

 

Na stronie umieszczane są artykuły o seryjnych mordercach, przeróżnych anomaliach, muzyce horrorcore, chorobach itd. Na chwilę obecną nie jest tego wiele, ponieważ ledwo zacząłem nad nią prace.

 

Długo szukałem odpowiedniego stylu, ponieważ w tej tematyce ciężko znaleźć coś fajnego. Stronka troszkę mroczna, ale mam nadzieję, że przypadnie do gustu czytelnikom.

 

Co myślicie o tym stylu? Jest dobry? Podzielić menu na z lewej i prawej, czy zostawić tylko z lewej? Wam też nie podoba się wyszukiwarka? - ale za to przydatna...

 

Dzięki za wszelkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Zrób aby to okienko z napisem wchodzę lub nie pojawiało się tylko raz, bo jak przechodzę pomiędzy podstronami to za każdym razem się włącza. Poczytałem trochę i za bardzo lęku nie poczułem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za cynk.

 

Chyba nie zrozumiales ideii serwisu :P

 

Wysłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

logo i button, generalnie oprawa strony - ciekawe, ale mało info (troszkę zerżniętych z wikipedii ;P), może zastanowiłbyś się nad wrzuceniem jakiejś upiornej muzyczki, aby zrobić klimacik? :>

część fotek się nie wyświetla, dalej na każdej podstronie sprawdzają mi dowódzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domena biggrin.png

 

Wygląd biggrin.png

 

To się pojawia przy wejściu w popup z ostrzeżeniem:

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kacperin/domains/drastyczne.com.pl/public_html/wp-config.php:1) in/home/kacperin/domains/drastyczne.com.pl/public_html/wp-content/plugins/content-warning-v2/lib/ajax.inc.php on line 102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też mam ten error i żaden obrazek się nie wyświetla nie ma go na serwerze nazwa.pl xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×