Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xbertx

Zanox - jak to z Nimi jest?

Polecane posty

Pytanie bardziej skierowane do osób które korzystają z ich usług od pewnego czasu. Jak to tam jest z wypłatami - kiedy są na koncie wystawianie noty uznaniowe (do ktorego dnia miesiąca) jeżeli osiągnięta próg minimum wypłaty oraz ile się czeka na wypłatę?

 

Podziele się własnymi refleksjami na temat tej firmy. Wspolpracuje z nimi ponad 4 miesiące i wszystko ładnie szybko rozliczane kampanie. Przez ten czas nie spotkałem się z żadnymi awariami (takimi jak to mialo miejsce w dwóch polskich sieciach afiliacyjnych niedawno). Wszystko chodzi szybko i sprawnie. Póki co jestem zadowolony najbardziej ze współpracy z nimi na tle innych programów afiliacyjnych. Jak to u Was wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak współpracuje z tą firmą już około 3 lat i nie było z nimi problemów, chodź czasem bulwersują mnie ich sposoby podliczeń salda bo nie raz jest tak ze traci się około 40% zarobionych tam pieniędzy przynajmniej w moim przypadku.

Edytowano przez Michael Dicson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieje się tak, ponieważ wszystkie leady/clicki weryfikują tak jak w netsales jeśli ktoś poda mail typu @niepodam.pl bo nikt nie będzie płacił za fake dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieje się tak, ponieważ wszystkie leady/clicki weryfikują tak jak w netsales jeśli ktoś poda mail typu @niepodam.pl bo nikt nie będzie płacił za fake dane.

To to ja wiem nie jestem nowicjuszem w tym temacie obecnie współpracuje z prawie wszystkimi sieciami dostępnymi na polskim rynku ale znajda się też i zagraniczne. Chodziło mi bardziej o to że np jak polecałem hosting przez ten program partnerski od zanox i mój klient kupił serwer w firmie po przez właśnie baner na mojej stronie to i tak nie zaliczyli tego chodź powinni bo klient dla którego wykonywaliśmy stronę www wszystko opłacił i otrzymał faktórkę, a mimo to kasa z programu przepadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wypowiedzi -w końcu się doczekałem :)

 

@ Michael Discon a jak tam u nich jest z tymi notami uznaniowymi - kiedy je wystawiają? Bo dziś jest 4 a mialo być początkiem miesiąca. Niby to początek ale wiadomo - moja pierwsza wypłata po długich zarobkach :)

 

Co do tego co opisujesz to być może nie zliczyło bo już kiedyś brał tam coś lub może z tego samego komputera już raz kupowali z tego bannera Twojego itp - a tam zlicza po coockies też.

 

A i jeszcze jedna kwestia - jak zatwierdzą noty to ile czasu wypłacają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×