Skocz do zawartości
www.mzone.uk

Administrator Zdalny (praca dodatkowa)

Polecane posty

logo.png

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby/firmy na stanowisko Administrator Zdalny.

 

Wymagamy dobrej znajomości systemów Unix/Linux, zagadnień PHP, MySQL, Ruby, Apache itp.

Konieczna jest dobra znajomość paneli administracyjnych takich jak WHM/cPanel, Directadmin, HyperVM, Solus. Mile widziani studenci informatyki.

 

Wymagamy znajomości wirtualizacji OpenVZ oraz XEN, będzie to konieczne do pomocy przy wykonywaniu zleceń przez kandydata.

 

Mile widziane osoby z prowadzoną działalnością gospodarczą na terenie Polski lub Wielkiej Brytanii, nie wymagamy pełnej dyspozycji jest to oferta pracy/zleceń dodatkowa.

 

Ze względu na konieczność bezpośredniego kontaktu z naszymi klientami, konieczna będzie bardzo wysoka kultura osobista oraz ogromna cierpliwość. Kandydat przez okres próbny (1 miesiąc) będzie pracował pod okiem naszych administratorów i z biegiem czasu będzie otrzymywał coraz to większą ilość zleceń/ zadań do wykonania.

 

Od kandydata na stanowisko Administrator Zdalny możemy także oczekiwać praktycznego testu, więc bardzo proszę o wyrażenie takiej chęci przy zgłoszeniu.

 

Oferty zawierające CV (możliwie ze zdjęciem), mile widziane referencje lub rekomendacje, prosimy przesyłać na adres: z dopiskiem oferta pracy WHT.

 

Prosimy o możliwie pełne opisanie swoich umiejętności, doświadczenia, będzie to głównym zagadnieniem przy wstępnej rozmowie.

 

Oferujemy wynagrodzenie w wysokości od 50 złotych za godzinę ( w okresie próbnym), stawka zostanie zwiększona do 60 złotych na godzinę w przypadku przedłużenia takiej umowy i wykazania odpowiednich umiejętności związanych z tym stanowiskiem przez kandydata.

 

Niniejsza oferta nie gwarantuje ilości godzin pracy, a tym samym wysokości wynagrodzenia, przewidujemy jednak minimalną ilość zleceń na kwotę około 500 złotych w miesiącu (kwota ta jest uzależniona od chęci i umiejętności kandydata).

 

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o wysłanie email lub kontakt z konsultantem na chat.

 

Oferty wysyłamy na email: office [at] mzone-net.eu

 

Tel/fax: +441362853229 lub bezpośrednio do mnie +44 777 463 88 99

 

W ofertach przesłanych do nas prosimy dodać regułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MZone Group w celach związanych z rekrutacją na stanowisko Administrator Zdalny.

 

Bardzo proszę o zamknięcie tematu przez moderatora, aby nie robić niepotrzebnej dyskusji pod tą ofertą.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×