Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
VeraTrion

alebrechta.pl - Strona jak ich wiele...

Polecane posty

Witajcie,

 

Chciałbym Wam zaprezentować moje nowe dzieło. Stron takich jak ta są tysiące ale ta odmieni ludzkość ;P

 

Dzisiaj wrzuciłem ją na serwer i dodałem kilka przykładowych bzdetów z sieci.

 

Możecie się logować na konto testowe:

Login: alebrechta

Hasło: alebrechta

 

Na potrzeby testu wyłączyłem rejestrację, zmianę hasła, limit dodanych postów na godzinę itd.

Możecie zrobić z tej strony sobie niezły burdel – dodawać komentować byle jak i byle co itd. Na dniach i tak czyszczę bazę i dodam duuuużo nowego kontentu.

 

Strona posiada jeszcze trochę ograniczoną funkcjonalność ale z czasem ją rozbuduję (o ile wypali).

 

Czekam na opinie, sugestie i rzecz jasna krytykę.

 

http://alebrechta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni będzie tego dużo dużo więcej ;) Jeśli chodzi o topkę to tak ma być - poszedłem w minimalizm ;)

A jaką masz rozdzielczość? Ja u siebie mam spory ekran (1920x1200) i u mnie nie wygląda to źle. Stronę raczej robiłem dla mniejszych rozdziałek (np 1366x768).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(np 1366x768).

Mam taką rozdziałkę i nie wygląda to źle :) wręcz całkiem fajnie. Pierwsze wrażenie - wygląd strony na duży plus, inny niż wszystkie inne tego typu strony (chyba każdy miał dosyć utartego schematu ala demotywatory albo kwejk i czasami jeszcze tej samej kolorystyki..)

Logo wpada w oko, zabawne i takie powinno być :) Kolorystyka przyjemna, to kolejny plus duży, bo osobiście wole jasne strony. No i na koniec sama nazwa strony - śmieszna w połączeniu z samym logiem no i łatwo ją zapamiętać :)

 

Jednym słowem - podoba mi się :)

 

@offtopic

Filmik powyżej to miazga, już mi się podoba ta strona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo pracy jeszcze, ale fajnie że się wyróżnia (pozytywnie) w natłoku podobnych stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer alebrechta.pl zbyt długo nie odpowiada.

'wht effect' hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer alebrechta.pl zbyt długo nie odpowiada.

'wht effect' hehe

 

Cosz Ty gadasz? ;O U mnie jak odświeżam stronę główną mam na dole czas "budowania" strony z cache równy 0.0005s. Co min. 2 minuty strona update'uje cache i wtedy czas wynosi 0.007s.

 

Jak to możliwe? Ile Was tu jest? ;)

 

Może mam za słaby hosting? Mogę tu podać linka do pakietu hostingowego jaki kupiłem żebyście ocenili (czy regulamin zabrania)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, teraz działa :) Było offline przez jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adres strony w logo jest nieco za mały, powiększyłbym go ze względu na słabą widoczność (a ludzie muszą nazwę zapamiętać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, pomyślę jakby to powiększyć, żeby fajnie wyglądało ;)

 

Dodałem trochę rzeczy żeby nie było tak pusto ;) Jednak wszystkie te rzeczy są stare i trochę suszy ;P

Jutro pojawią się już całkiem świeże posty - coś a'la oficjalne otwarcie ;)

 

Usunąłem konto testowe, a rejestrację włączę gdzieś pojutrze jak już dodam regulamin ;)

 

Przy okazji możecie kliknąć "Lubię to" pod jakiś postem, żeby zobaczyć ciekawy i niecodzienny efekt na swojej ścianie FB ;) Potem "odlubcie", żeby nie było że nabijam sobie lajki ;)

Jak Wam się podoba? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×