Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jakub Gibała

E-Trucker.pl - Wirtualny Świat Transportu

Polecane posty

Witam ,

Portal e-trucker.pl jest miejscem, w którym każdy prawdziwy trucker lub miłośnik pojazdów wagi ciężkiej może odprężyć się po męczącym dniu pracy. Zespół serwisu oferuje Wam - użytkownikom - wiele rzeczy, które zainteresują każdego - kierowcy znajdą tu mapy radarów, najlepszych parkingów etc. a ci mniejsi - młodzież miłująca się w truckerce znajdzie wiele interesujących materiałów, artykułów oraz zdjęć .

 

Codziennie pracuje nad portalem aby wszystko wyglądało ładnie i estetycznie . Tak więc proszę was o opinie na temat portalu co dodać/zmienić/usunąć .

 

http://www.e-trucker.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

1. Mógłbyś spolszczyć moduł pogody

2. Zmniejszyć o połowe minimum slider który zajmuje pół ekranu

3. Od połowy w dół ciężko się czyta stronę m.in. przez 3-4 kolumny które się zlewają ze sobą

4. Mógłbyś faviconke podmienić na jakąś tematyczną

5. Reklamy zamiast pionowo ja bym dał gdzieś na dole w poziomie lub zmniejszył trochę i gdzieś indziej wsadził bo przeszkadzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam pod dłuższej przerwie .

Z bardzo ważnej przyczyny musiałem zmienić wygląd strony , i teraz jeszcze raz proszę o opinie .

 

Większość rzeczy jest zrobione (forum,galeria,ogłoszenia,kalandarium), jedynie muszę dodać jakieś artykuły , informacje .

 

Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

MI się podoba, nie ma kolorowych świecidełek, reklam wszędzie, treść nie bije po oczach, nie ma natłoku informacji.

 

Prostota zawsze mi się podobała. Portal na piątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za opinie .

 

Jest nawet fajnie, ale tego Crash Bandicoot'a bym wywalił biggrin.png

 

Już wywaliłem .

 

Dziś wieczorem dodam jakieś artykuły i myślę że jak jest wszystko dobrze to za niedługo można będzie ruszyć z portalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za opinie .

 

 

 

Już wywaliłem .

 

Dziś wieczorem dodam jakieś artykuły i myślę że jak jest wszystko dobrze to za niedługo można będzie ruszyć z portalem.

Obczaj grę Truck Trails - sam niedawno się o niej dowiedziałem :P

Portal fajny, jak będziesz dodawał systematycznie artykuły to na pewno będę odwiedzał, bo sam jest fanem ciężarówek :)

 

Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×